ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Reviews: 2
Comments: 0
Readership: 1320
Photos: 1
Отзыв об отеле Hawaii Palm Aqua Park (отель был переименован 01.11.19)
Vacation as a couple in

3 service

5 food

Correct review - affects rating

незабутні враження))

Відпочивала в Хургаді в середині вересня

Загалом готель непоганий ,відповідає своїй вартості

Номера нормальні,майже всі мають 2 окремих односпальних ліжка,які при потребі зсовуються в одне. поселили нас як вже зазвичай з другого разу,перший раз пропонуючи номер на чотирьох ще з однією парою. трохи посварившись тебе переселять в звичайний номер.

Одразу після заселення тягне подивитися на пляж,і тут тебе чекає розчарування,бо як такої берегової лінії не існує. подивіться на карту гугл зверху і побачите що пляж являє собою відділену територію,яка огороджена пірсом і ще одним берегом зі сторін,утворюється така собі "калабанька" для дітей з мутною водичкою. альтернативою їй є пірс з якого можна також пострибати у воду і полежати на шезлонгах ,там гарно,особливо зранку, можна добре провести час,поруч є бар) Але якщо ви з дітьми то ваше море обмежиться ось таким басейником.

Про саме море-окрема тема. воно чудове,заради нього туди і варто поїхати,адже такий різновид підводного життя,можна побачити тільки там. обовязково купуйте на місці чи привозьте з собою маски і трубки.

Їжа була хороша,різноманітна. Одним словом - смачно. Але не тіште марних надій чекаючи на 4 різні ресторани!!!! під ресторанами мається на увазі НЕ КУХНЯ різних народів а інтерєр)) у всіх ресторанах подається одна і та сама їжа тільки в меншій кількості.

Обслуговування... це найболючіа тема . ніколи раніше не бувши в Єгипті оікуєш такого ж сервісу як наприклад в Туреччині.... то просто не очікуйте...)

Екскурсії

по приїзду в готель на наступний день вас поведуть на лекцію про всі види послуг і екскурсій від вашого туроператора. дуже довго будуть мучити...і видадуть прайсліст з цінами та екскурсіями,а потім наполегливо будуть вам рекомендувати вже кудись записатись і заплатити сьогодні,потім будуть ще за вами бігати, ображатися,навязуватися. це якийсь жах!! 100 левел навязливості. можливо ви і піддастеся і купите якусь їхню екскурсію,та потім вийшовши з готелю і побачивши що ціни на вулиці в 3 рази дешевші,буде трохи прикро. З усіх ексурсій найбільше раджу Дайвінг!!!! це були найкращі моменти зі всього відпочинку і враження на все життя. Дайвінг брали на вулиці за 25$. в готелі 75.

ось і все ,якщо оцінювати готель можу сказати що він непоганий, але більше в єгипет я не поїду і нікому не раджу!!! дуже своєрідна країна,всі хороші враження перекриває їхній мега надокучливий сервіс ,продавці які будуть бігти за вами кілометр, ви не зможете нормально роздивитись гробниці царів чи величні піраміди,адже ви завжди будете тікати від Єгиптян. одразу вийшовши з автобусу на вас налітає купа продавців,які створять тобі прекрасний супровід впродовж твоєї екскурсії,так що ти не захочеш ні на що дивитись,і поспішиш назад в автобус,але не так все просто))) визирни у вікно,і побачиш миле серцю лице яке буде пихати тобі свої сувеніри!!! а накінець і в автобус зайде,а раптом ти його не помітив))!!! в готелі люди що пропонують різні послуги і не залишають тебе ні коли ти їсиш,засмагаєш,плаваєш спиш,не намагайтесь сховатись!!!вони вас знайдуть!!)) з однієї сторони я їх розумію,і мені їх шкода,країна пережила війну і наразі скрутно живе,але коли з туриста хочуть витягнути все,не соромлячись самих брутальних методів ти починаєш їх дуже нелюбити. відчуття того що тебе надувають не покидає тебе впродовж всієї поїздки.

і всім хто все-таки поїде в цю країну і в цей готель бажаю гарного відпочинку і "ПРІХАДІТЄ НА ПЄННУЮ ВЄЧЄРІНКУ"))) цю фразу ви будете ненавидіти,повірте))

TRANSLATE
Added 30.10.14 10:42 (3 517 characters in the review)
Add comment
Complain

14:33 31.10.14

Добрий день, Аліна, підкажіть чи далеко до центра Хургади ? Як ви туди їздили

17:27 31.10.14

Не толерантний відгук! Такий негатив вилили на країну, хіба так можна?
Раджу обирати відповідні отелі й платити відповідні грощі - тоді виставляти такі вимоги.

Єгипет - гарна країна, своєрідна, і треба вміти себе поводити й з торговцями теж. "There are not cashs" ("ноу кеш") - ніхто не буде чіплятися.
Дуже прикро, що у людей не вистачає елементарного розуміння, що ви в іншій країні, яка має своє життя й свої погляди.
Який настрій маєте, так і відпочинете!

10:22 01.11.14

Добрий день
від готелю до центру не далеко,добирались на та таксі,їхати хв 10-15 ,здається за 4$. розповідали що є і маршрутки туди.

13:10 01.11.14

ну при чому тут "обирати відповідні отелі й платити відповідні грощі - тоді виставляти такі вимоги"?
які вимоги? вимоги щоб тобі не надокучали? на рахунок готелю я і написала що він непоганий і відповідає своїй ціні.

А чи стосується до життя і поглядів країни їхнє нахабне ставлення до туристів? це що їхня така національна особливість і традиція? писала що мені їх шкода,але все це "шкода" і толерантність закінчується,де починається їхня знахабнілість і діставучість. І логіки я їхньої зрозуміти не можу,адже таким ставленням вони працюють на "разового туриста" , бо в країну де тебе гарно приймають і вернутися хочеться,а туди - ні. а фрази типу "There are no cash" не допомагають

Читать полностью на TopHotels

Sign up