Регистрация: 19.11.15
ноябре 2015
01.11.15 - 19.11.15

Всім привіт!! Я відпочивала в цьому готелі у листопаді...

Всім привіт!! Я відпочивала в цьому готелі у листопаді місяці із подругою))) Все було Ок!!! Правда вигляд із вікна нашого номера був на стройку. Але я їхала у Єгипет не сидіти в номері і дивитися у вікно, а відпочивати, гуляти, не спати..Мене в номері практично не було. Я вставала зранку і приходила коли було темно на вулиці. Так що особисто мені стройка не заважала. А хто хоче сидіти в номері і дивитися у вікно то прошу дуже всіх доплатити чи можливо так домовитись про кращий номер. Що стосується кухні..Кухня стандартна для Єгипту. Все було смачно, свіже. повірте я спробувла все!! Отравитися можна якщо пити багато алкоголю (drink a lot)!!! А суміш алкоголю і сонця це є не сумісні речі. Я бачила багато на віддиху пріколів із пяним людьми (деяких просто виносили!!)))

Якщо ви хочете відпочити, то ви відпочините)) загалом готель є красивим, великим, новим, із гарною територією, номери гарні, чисті, кожний день у нас прибирали і давали чисті рушники. Анімація тоже гарна, молоді люди і не дають сумувати. персонал хороший та привітний. Не забувайте, що вони також люди, будьте ввічливими. Якщо ви до них будете кричати чи хамити їм, то ви отримаєте таке ставлення у відповідь. Ми всі живі люди і ніхто не хоче щоб до нього погано ставились...У мене відпочинок був СУПЕР!!! А всім не догодиш. Завжди хтось буде не задоволений...Менше про все переживайте, думайте, просто відпочивайте і отримуйте задоволення!!! Гарного всім відпочинку!!!

Добавлено 19.11.15 12:02 (1 449 символов в тексте)

11:36 20.11.15

Доброго Дня Дорогая Юлиана Молодец!

От всего персонала отеля Amwaj Oyoun Resort & Spa мы передаем привет из солнечного Шарм Эль Шейха!

Благодарим Вас за приятный отзыв на Топ Хотельс!

Мы очень Рады что Вам понравился отдых в нашем отеле и так же мы хотели бы поблагодарить Вас за выбор нашего отеля в качестве встречи Нового Года в Шарм Эль Шейхе!
Я соглашусь с Вашими комментариями, о том, что строительство соседнего отеля приносит нашим гостям незначительные неудобства, но мы всегда пойдем на встречу наших гостей, а так же при желании обязательно переселим в другой номер.

Так же нам было приятно читать Ваши комментарии где Вы хвалите наш персонал!

Мы будем с удовольствием ждать снова Вашего приезда к нам!

С наилучшими пожеланиями,
Эльвира Зарипова
Представитель Отеля

15:47 24.11.15

Приятно читать отзыв без нытья и обвинений всех подряд!
Юлиана приехала с хорошим настроением и хорошо отдохнула. Молодец!
Имеется ли подогрев бассейна в зимнее время?
Ринат Зарипов, турист из Одессы.

12:01 02.12.15

Брали екскурсію в Ізраїль?

Все отзывы Uliana Molodets (1)