Регистрация: 04.02.16
Отзыв об отеле Royal Azur Resort (отель был переименован 01.01.17)
январе 2016
13.01.16 - 20.01.16

Відпочивали з чоловіком з 13 по 20 січня 2016. Все...

Відпочивали з чоловіком з 13 по 20 січня 2016. Все сподобалось. Заселили швидко, без додатковіх доплат. Хто платив, їх такж посели біля нас. Номерів з видом на море немає, є з видом на басейн, але там заселяють німців. 80 % всіх відпочиваючих німці похилого віку. Але абсолютно не напряжно з ними відпочивати. Заселена третина корпусів. Нема росіян - мало народу.

МОРЕ. Велика перевага Роял Азуру те, що на море відведене готелю не впливають припливи і відпливи, як на пляжах сусідніх готелей. Завжди глубоко. Бо в сусідніх готелях море ставало по кісточки після обіду і потрібно було купатись з пангтону, а там вітер і глибоко. Якщо хтось любить плавати з маскою в коралах, то потрібно перейти до панктону на сусідній готель. А там краса. Довга коралова смуга. Бачили:скатів, морену, васьминога, камбалу, чоловік навіть поплавав з черепахою. Нічим не гірші корали ніж в Шармі, але до них довше йти в море.

ХАРЧУВАННЯ. Смачно, все свіже. різноманітна їжа. Коже знайде собі до вподоби. Біля басейну також готують: фрі, морозиво, гамбургери. Алгоколь завжди є, наливають скільки захочеш. В їдальні під час їжи: вино і пиво. А в лоббі-барі ще готують коктелі. На території готелю є італійський ресторан. Безкоштовний, але потрібно записатись. Відвідували - нічого особливого. Риба така ж як в столові. Салати ті ж самі. Піца не дуже.

ТЕРИТОРІЯ, НОМЕР: Територія зелена, акуратно підсрижені кущі.Є басейн з підігрівом + 28, а море було +22. Номер звичайний, чисто, світло. Прибирали кожен день. Поповняли запаси води, кави, чаю. Була проблема з гарячою водою, то зразу прийшов інженер, все виправили.

НЕ СПОДОВАЛОСЬ: Це гід від Анекс Туру, звати не памятаю. Так нагло сунити екскурсії я ще не бачила такого, аж нам настрій зіпсував. Якщо хтось захоче їхати, то торгуйтесь, по 15 $ спускав ціну в кінцевому результаті. на пляжі чіплялись з ексурсіями, але їх також можна зрозуміти, росіян не має, німці в основному біля басейнів тусуються, а жмелька українців-білорусів не дуже хочуть і не мають можливості їздити.

НАШ ВИСНОВОК: Вибирайте цей готель обов"язково. Всі українці з якими ми відпочивали, були задоворенні.

Добавлено 04.02.16 17:47 (2 137 символов в тексте)

19:48 05.02.16

Единственный отзыв на украинском)))смешно..............

22:32 08.02.16

Шановна Оля,
Дякуємо Вам за приділений час і такий детальний і позитивний відгук. Ми щиро раді тому, що Вам сподобався Ваш відпочинок в Royal Azur, а також тому, що наш готель, персонал і сервіс залишили у Вас найприємніші спогади.
Оцінка і визнання з боку наших гостей є нашим головним досягненням і заохочує нас безперервно підтримувати і удосконалювати рівень наших послуг .
В черговий раз хотіли б подякувати Вам за Ваш схвальний відгук і сподіваємося на наступну зустріч з Вами в Royal Azur!
З повагою,
Мохамед Хафез