Регистрация: 23.05.16
Отзыв об отеле Hawaii Palm Aqua Park (отель был переименован 01.11.19)
мае 2016
14.05.16 - 21.05.16

Дуже сподобалось

Дуже сподобалось. Перш за все потрібно їхати з позитивним настроєм і розуміти, що ціна відповідає якістю відпочинку. Литіли компанією Мау- великий мінус харчування на борті, якась нещасна булочка!!! Зустріли та поселили швидко, без ніяких натякань на гроші. Чемодан віднесли в номер. Номери звичайні, потрибують ремонту,але все пристойно: фен..холодильник..чайник..чай..кондиціонер..красивий балкон.2 окремих ліжка, але широких.Позитивний персонал. Всі вітаються, допомагають вирішити будь які питання. Дуже багато комарів!!!Беріть всякі штуки від них...багато мух!!! Вечером весь готель обробляють від комах..але докінця це не допомагає. Сонце дуже сильне. Беріть легеньку ковточку з довгим рукавом чи футболку,парео, хусточку, бо навіть вдітим таким чином у морі люди згорають... обовязково щось від опіків..! Обовязково! Харчування нормальне: давали крабів тушених у соусі з овочами, курку, тунець, рибу жарену. Великий вибір тушених овочів, картопля, макарони, рис. Салали готові або зроби сам. Соуси мені особисто не сподобались. Мяса могло бути більше, але нормально. Фрукти: дині, апельсини. мандарини, кавуни. Випічка смачна. Соки хімічні. Було морозиво. На пляжі з 12.50 піца - без ковбаси, типу овочева з сиром.Чай та кава нормальні. Море гарне чисте, але це лагуна. Тому краси червоного моря як такого не найдеш. Пляж пристойний. Дуже дістають навязливі продавці всяких товарів: масажу чи екскурсій. Велике прохання НЕ БЕРІТЬ ЕКСКУРСІЇ У ГІДА ВІД КОМПАНІЇ ЯКОЇ ВИ ПОЇХАЛИ. Один на одного брешуть!! Кажуть,що туроператор гарантує страховку!!! Це все брехня!!! ДУЖЕ ВЕЛИКА РІЗНИЦЯ У ЦІНІ. Беріть енкскурсії від чуваків які будуть ходити на пляжі: Оскара, Максіма. Це ті самі екскурсії , що у гіда. Вони один на одного гонять!!! Раджу поїхати на райський острів! Дуже гарно! Можна пониряти з маскою і подивитись на рибок і корали. Покоївки дуже стараються. Викладають з рушників: слоників. кораблики, лебедів. Купляючи щось торгуйтесь до останього! Більшість відпочиваючих українці, поляки, чехи, араби, білоруси. Дуже хороший гід Мухамед - допомагає у всіх проблемах. Якщо є якісь нюанси - звертайтесь, не відмовить. Готель не для людей які люблять понти. Єгиптяни пропонують гірший сервіс: номери старенькі: штори з плямами, грибок та дешевий інвентар у вані. Але постіль та рушники чисті, прибирають кожного дня, миють підлогу, вану, туалет, постійно прибирається територія готелю. Просто або деяких речей вони не бачуть або ж виходять з того, що мають. Слідкують за порядком у ресторані: тарілки та прибори чисті, серветки теж. Стараються. Готель відповідає своїй ціні. Пристойний готель для сімейного відпочинку Для дітей підійде.

ціна та якість
анімація старі номери комарі
Добавлено 23.05.16 09:24 (2 654 символов в тексте)
Все отзывы Chrustunka3 (1)