Регистрация: 11.06.16
июне 2016
02.06.16 - 09.06.16

3.8

Привабила ціна готеля і близьке розташування до моря...

Привабила ціна готеля і близьке розташування до моря.

Перше враження від номера звело на 0 бажання відпочивати взагалі. Стандартний двохмісний номер - малий, ванна - в жахливому стані, туалет набирає воду гучно і майже постійно, в тому числі вночі. Був балкон, але посушити мокрі купальники і рушники не було де, бо жодної мотузки не було, сушили одяг на брудному поруччі балкону.

Стосовно харчування, в перший день поїли нібито нормально, але з кожним днем зрозуміли, що прийдеться харчуватися стравами, які бачили першого дня-всі 7 днів! Ланч складався з шматка хліб, шматка сира і цілого помідора! Витягнувши в аеропорту це- офігіли!

Якщо очікуєтепобачити нормальні алкогольні чи слабоалкогольні напої, забудьте! Вас чекає горілка, далеко несправжнє пиво, вино, яке випила 50 г в перший день, то мучилась від страшної печії і болі в шлунку і животі 1.5 доби!

Басейн чистий, неглибокий, є хороша гірка. Але вас попросять піти з нього вже до 19.00 години.

Море близько, але пляж не доглянутий. Ходили на море за 2 км від готелю.

Аніматор Льоша, далеко не такий, за кого себе видає. Безглузді розваги, спонтанні конкурси, планові дискотеки(вдвічі дорожчі, ніж в інших).

Дуже щирий і доброзичливий - Антоніо (кальянщик), постійно веселив нас!

З персоналу вразив Tayfun! Він неймовірний, ЗАВЖДИ усміхнений і послушний- респект!

Отже, з позитиву в даному готелі два персонажі: Антоніо і Тайфун, та й хамам!

Читали, що готель сімейний, але не думали, що прямо до династій! Молодим людям робити там нічого! Кому за 50 - відчуватимете себе, як вдома!

Добавлено 11.06.16 16:30 (1 556 символов в тексте)

21:00 13.06.16

Красиво пишешь на мове! Только негатива через чур !Многие Украинцы даже на черное море выехать не могут ,а ты тут отзывы оставляешь про Бельдиби! Киевлянка? Турция наш союзник! не плюй в колодец ...........!

16:33 23.06.16

Добрый день, хотя из прочитанного поняла только половину( хотя это не украинский сайт, считаю что вы должны писать на том языке чтобы понимали другие либо не пишите вообще), но что вы могли найти щедрого и бодрозичливого в Антонио ума не приложу, кроме как снимать девок он ничего не делает, хотя как бы числиться не кальянщиком а фотографом при отеле. А вообще в этом отеле не плохо, но хромает аннимация

11:39 26.06.16

Дякуємо за відгук! Ми все зрозуміли :) а для кого "непонятно"... google-переводчик в помощь...

22:00 04.07.16

спасибо за подсказку ,а я не хочу переводчик в помощь, я не на украинском сайте

10:21 09.07.16

Хороший бюджетный отель, рекомендую.

Все отзывы Оля (1)