Регистрация: 20.06.16
Отдыхал C маленькими детьми в
июне 2016
01.06.16 - 20.06.16

Готель повністю відповідає 5 *****!!!

Хочу поділитися враженнями від готелю Otium Eko Club в Side. Відпочивали сім'єю з дитиною 3х років. Брали all inclusive. Картинка, опис і характеристика повністю відповідає дійсності. При виборі готелю головним критерієм для нас була наявність дитячого харчування, комфорт, ну,і розваги для діток такого віку, звичайно. Все це тут ви знайдете! Можна сміливо їхати навіть з малесенькими дітками. З харчуванням все продумано: молочко гаряче, холодне, молочні кашки, супчики, пюрешки овочеві, котлети з телятини і курочки, сосиски, молочні кисілі, солодощі і компоти, соки і вода - в наявності! Повно розважалок, старших діток (від 4-5років) можна записати в дитячий клуб,де з дитиною будуть займатися (проводять різні майстер -класи, розвиваючі ігри і т.п.) аніматори хоч і весь день...

Дорослі голодними теж не залишаться, хоч би й хотіли)) Дуже багато всього -всього! Каші, супи,млинці, різноманітна випічка, хліб,м'ясні страви, кебаби, м'ясо на грилі, риба,фрукти, йогурти, мариновані овочі, оливки, салатів на різний смак, а солодощів то взагалі видимо-невидимо!З напоїв - безкоштовно вода,кава,чай,пиво вино,соки,алкогольні та безалкогольні коктейлі.З розваг -аніматори біля басейнів весь день, щовечора шоу програми для дорослих, ігри, танці. Але так як це готель сімейного типу, то з 23:00-23:30 весь цей шум -гам закінчується,що, безумовно, дуже радує)

На території дуже зелено, чисто, красиво. Корпуси готелю і головний ресторан розміщені таким чином, що ніде нема великого скупчення людей, нічого і ніхто не напрягає. Все дуже продумано.

Прибирають в номері щодня. Персонал ДУЖЕ привітний. Все для гостей. І це при тому, що ми жодного разу не залишили чайових.

Одні плюси!

З мінусів можна вказати лише те,що море знаходиться не на першій лінії, але кожні 30 хвилин туди ходить безкоштовний автобус ( їхати 1-2 хвилини), або можна пройтися пішки вздовж гарного озера і,милуючись краєвидами, дістатись до моря за 7-9 хвилин.

І другий мінус - це Wi-Fi, який гарно ловить тільки неподалік від рецепції. Хоча особисто для мене цей мінус став плюсом, тому що ми їдемо відпочивати, а не просиджувати в інтернеті весь час. А в самі спекотні години чи увечері глянути в неті новини, переглянути пошту чи з кимось зв'язатися,вирішити якісь питання - для мене було достатньо. Ми насолоджувалися морем, природою,краєвидами - відпочивали)Хоча були й такі, які сиділи більшу половину дня у фойє за інтернетом...

Рекомендую цей готель! Тут кожен зайде те, що потрібно саме йому.

Добавлено 20.06.16 13:44 (2 486 символов в тексте)

20:05 23.06.16

Доброго дня. Гарний відгук. Скажіть будь-ласка, чи довгий був трансфер в готель і з готелю? Дякую.

14:17 26.06.16

Мой отзыв ниже, мы 27.05 вернулись так в отель прямой трансфер был всего 40 минут, везли без заездов в другие отели маленькой маршруточкой. Обратно за нами заехал большой автобус полный туристов из других отелей+ после нас еще в 1 отель заезд. в 14:30 самолет,а забрали нас в 10:45. Ехали 1.5 часа с заездом в магазин сладостей на 15 минут

00:20 30.06.16

Доброго дня!
Дуже дякую)
Трансфер тривав 50 хвилин.Це було досить комфортно: маленький мікроавтобус, в якому їхали ми (двоє дорослих і дитина), двоє туристів , гід і , власне, водій. Спочатку нас привезли до пункту призначення, а потім інших двох туристів доставили до готелю Otium Hotel Seven Seas 5*,який знаходиться буквально в 3х хвилинах від нашого готелю.

00:31 30.06.16

Трансфер з готелю в аеропорт був менш комфортабельним(По-перше- це був великий автобус і купа людей, яких цей автобус, відповідно, збирав по інших готелях, а по -друге - примусова поїздка в магазин солодощів,яка , чесно кажучи, вже нікому не була потрібна...Забирали нас з готелю о 10:20, а виліт мав бути аж о 13:55.По часу приблизно півтори години їхати, може трохи довше, плюс зупинка в "солодкому" маркеті на 20 хвилин.

16:50 01.07.16

Дякую

13:00 20.09.16

Уважаемая Виктория,

Благодарим за отзыв, оставленный на данном сайте.
Администрация и команда отеля очень рада Вашей поддержке.
Будем с нетерпением ждать снова.

С уважением
Гульназ Каратаева