Регистрация: 22.07.16
Отдыхал C маленькими детьми в
июле 2016
01.07.16 - 22.07.16

Вчора повернулися з цього готелю,були 14 днів,сім'я з...

Вчора повернулися з цього готелю,були 14 днів,сім'я з дитиною 4 роки.

Можу відповісти на запитання щодо готелю,оскільки ще свіжа пам'ять.

Як на мене він Отіум Еко Клаб тягне на 4-,не більше.

Опишу плюси:велика територія з розвинутою інфраструктурою,піщаний пляж,дуже привітний персонал,водії шатл-басів,чудові аніматори,особливо дитячі,які додають найбільше балів цьому готелю.Нашому синові найбільше сподобалась Катя.

Тепер мінуси:номер,який абсолютно не тягне на стандарт 5-зіркового готелю.Маленький,з крихітним балконом і підлогою вкритою ковроліном(!),ще й до того дуже брудним і з жахливими плямами.Відразу попросили поміняти ,нам пообіцяли на наступний день,потім ще на наступний і ми вирішили здатись ,не псувати собі нерви і не ходити по підлозі босими.Не сподобалась їжа.Страв багато,але по-справжньому смачні можна вибрати 2-3.З голоду ,звичайно ж,не помрете,але хто звик до смачної їжі буде розчарованим.З м'яса переважно курятина,супи огидні.

Дуже висока вартість платних дитячих атракціонів(катання на електричній машинці-7 доларів, поїзд-4 долари.

Неприємно здивував готельний фотограф(при поселенні видавали картку на 1 безкоштовне фото,вам робили невелику фотосесію,коли і якщо ви забажаєте і ви бираєте фото ,які сподобались.Одне фото в подарунок,за ті,які сподобались-платите).При попередній розмові фотограф назвав ціну 7 дол. за фото,а коли ми прийшли вибирати заявив ,що це 7 євро,а дол. 8,хоча ми чітко чули,що він казав і ще й перепитали.Коли зробили зауваження-нахамив і дуже негарно себе поводив.

Ще з неприємного- в сина була ангіна з високою температурою,на щастя гарячка через 2 дні пройшла,а горло ще поболює.Читала про схожі випадки на ТурПравді,не знаю,напевно ,просто співпало.

Не беріть екскурсію на кораблі з піратами-вона не вартує тих грошей,і є цікавою для дітей 7-11 років. Ні краєвидів,ні цікавої інформації,ні форелі(на обід дуже гострий макарон,пюре з порошку,курячі стегна і нещасна рибка),ні обіцяного комфорту.Хоча готельний гід Азад дуже яскраво її розписував.

Раджу відвідати торгівельний центр "Новада"-багато турецьких товарів,гарний одяг.

Відпочинок вдався-чудова погода,дуже тепле море,але в цей готель повернутись не хочеться.

макаронпрепорошку,курячі стегна і нещасна рибка), ні обіцяного комфорту.Хоча готельний гід Азад розп

Ira оценил сервисы

територія аніматори пляж
харчування номер
Добавлено 22.07.16 23:53 (2 323 символов в тексте)

09:42 17.08.16

Шановня Пани Ira! Дюже благодарствую за цей подробний отзив. Тiльки, просьба другий раз писати на ватной мове. Або в Туретчину лiтают в основном колорадские москали, кои дюже погано розумеют свидомую мову.

14:48 20.09.16

Уважаемая Ira,
Сеть отелей Otium Hotels International уделяет особое внимание удоволетворенности наших гостей отдыхом и в соответствии с существующей политикой качества ставит перед собой цель предупредить и исключить все возможные проблемы и неудобства, которые могут возникнуть в течение отдыха. Именно поэтому все Ваши жалобы и предложения очень важны для нас. Благодарим Вас за возможность использования Ваших замечаний в целях улучшения качества обслуживания нашего отеля.
Администрация отеля рассмотрит моменты, не понравившиеся вам.

Еще раз благодарим Вас за возможность улучшить качество нашего обслуживания.
Желаем провести ваши следующие каникулы беззаботно.

С уважением
Гульназ Каратаева