Регистрация: 02.04.16
июле 2016
05.07.16 - 15.07.16

3.7

Залишає приємне враження.Відпочинок сподобався

Хоча перше враження було не таким

Готелю наступного 2017р виповниться 25 років і адміністрації необхідно терміново оновити рецепшн, так як з нього починаються перші враження про готель

Рецепія навіває відчуття занепаду,псуючи святкову атмосферу початку відпочинку.

Проте далі все змінюється в кращу сторону

Готель 100% відповідає своїм 4м зіркам і вартості відпочинку 1500 дол. за 10 ночей на сімю з 4х чоловік

Житловий фонд нормальний.Достатньо акуратний.Вміру комфортний.

Багато номерів з видом на море(в цьому плані нам не повезло,але це не надто важливий момент)

Територія доглянута,багато зелені,достатньо велика,щоб відчувати себе комфортно.

Скупченості відпочиваючих(чого не люблю) не було

Своїм розміщенням готель вигідно вирізняється серед сусідніх закладів.Саме завдяки ньому - схил до моря,щедре озеленення,розміщення в невеличкій затоці - створюється унікальний мікроклімат.На території та пляжі навіть в найбільшу спеку комфортно,легко дихається.

Краєвиди навколо готеля симпатичні.Погляду є на чому відпочити.

Пляж просторий.Вміру чистий.Проблеми з вільними лежаками були,але якщо не лінуєтесь прокинутись до 07.00 та прогулятись до пляжу - тоді питання вирішиться).Після 16.00 на пляжі завжди були вільні місця

Аналогічно біля головного басейну

Захід в море,як для Туреччини хороший.Пісок з дрібною галькою дозволяє насолоджуватись прогулянками без взуття по берегу

Ще один басейн є біля нового корпусу Жасмін.Тут в будь-яку пору дня були вільні місця та малолюдно

Море.Море в цьому регіоні прекрасне.Чисте,світло лазурного кольору.Тепле.На нього хочеться дивитись не відриваючи погляд та насолоджуватись плаванням.

Для прихильників сноркінгу буде чим себе зайняти.Вода світла,прозора.Присутні цікаві представники морської фауни,яких прекрасно видно на фоні чистого,світлого піщаного дна.

Про те що розміщення готелю та пляжу є нетипово прекрасним свідчать прогулянкові яхти та шхуни ,що зупиняються тут для купання відпочиваючих на них.

Персонал ненавязливий,вміру ввічливий,зневаги не демонструє.Простий та дружелюбний

Невеликі претензії залишились до харчування.

Якість продуктів хороша,смак свіжий.Жодного разу не було проблем з травленням

Проте -- ассортимент невеликий,викладка скромна,кількість не завжди достатня(особливо мясних блюд та солодкого)

Повна відсутність делікатесів та смачних сюрпризів

Фрукти - кавун,персики,яблука,абрикоси - все смачне

Напої - хороші за якістю.Асортимент невеликий

Рівень харчування нагадує хорошу їдальню або середнього рівня кафе,але зовсім не ресторан.

Процедура вживання іжі тут скорше нагадує необхідність ніж елемент відпочинку,нівелюючи радість сімейної вечері на заході сонця

Маю сказати що приміщення ресторану має чудову терасу з якої відкривається гарний вид на море

В ресторані 100% самообслуговування.Але це й до кращого,не набридають офіціанти

Загалом- чудове місце,створене для насолоди відпочинком,природа якого залишить незабутні спогади

Про якість природи та моря в цьому місці свідчить велика кількість готелів більш високого класу, що оточують Justinano.Проте краще місце вже зайнято)

Justinano Club готель для прихильників чудової природи,що здатні закрити очі на незначні недоліки сервісу

P.S. Перемудрив з оцінкою готелю).Не знаю як поправити.Реально би поставив 4.2)))

Геннадий оценил сервисы

місцерозташування територія персонал атмосфера відпочинку
сервіс харчування
Добавлено 24.07.16 16:46 (3 282 символов в тексте)

22:46 25.07.16

Геннадію, дякую за чудовий відгук. Ціную наповнення змісту:) їдемо в цей готель за тиждень з сім'єю, отож, можу передати від Вас вітання який номер краще і в якому корпусі просити якщо їдемо сім'єю 5 осіб?

16:32 26.07.16

Хороший відгук, дякую. Їдем в цей готель в неділю з маленькою дитиною 8 місяців. Хотіла запитати скільки їхали з аеропорту, і можливо ви звернули увагу чи продається близько готелю дитяче харчування пюре,каші. Чи ви платили за поселення в номер, і чи залишали чайові за прибирання? Буду вдячна за відповідь.

16:48 26.07.16

Потрібен великий номер.Не знаю.Судячи по фото великі сімейні номери в старих корпусах.
Стандарт Вам не підійде.А який номер заброньовано по договору?
Думаю прийдеться доплатити щоб отримати Сімейний(якщо буде)
В Жасміні вони з видом на море здається

16:54 26.07.16

Їхати прибл 1год 45 хв.Відразу навпроти готелю є аптека,де здається достатній вибір дитячого харчування.Якщо ні - прогуляєтесь до Алара-базар,думаю там знайдете.Хвилин 15 йти
За поселення не платив.Там якість житлового фонду прибл. однакова.Хіба якщо хочете з видом на море(є багато номерів)
З Жасміну найкращий вид.Номери з номерами кімнат від 22.. з непарними закінченнями .2201 .2303,2405 наприклад.2а цифра це поверх.

21:26 26.07.16

Порада плануюючим відпочинок - обовязково взяти з собою шнурок для сушіння білизни(штатного місця категорично не вистачає)
Комах(комарі) помічено не було.Потреба в фумігаторі відпала
На презенти можете взяти цигарки - у них дорого(якщо маєте звичку дякувати барменам і тд).Палять майже всі.Цигарки у якості презентів при їхній спеці краще ніж шоколад
Готель заточений під росіян.За ними турки сумують.Нас рахують лінивими та скупими на відміну від росіян для яких все екзотика та дешево і які люблять шастати по екскурсіям та шопінгам
Для мене ціни у них не привабливі,іншої екзотики я й дома надивлюсь
А от море у них чудове

14:25 27.07.16

По договору Суперйор номер.