Регистрация: 03.08.16
июле 2016
22.07.16 - 02.08.16

Щойно приїхали з відпочинку поки не забув щось розказую...

Щойно приїхали з відпочинку поки не забув щось розказую.

Віза в єгиптян коштує 25 доларів в анекса 27 вам вирішуати де брати (віконця сусідні). Прилетіли ввечері. Як тільки зайшли на рецепцію одягли браслети і нас відразу без поселення провели до головного ресторану на вечерю. Після вечері пішли заселятись Все відбулось миттєво за 15 хвилин нас завезли з багажем (який я по території взагалі не носив, не дали) під номер.

Номер був на чотирьох на першому поверсі (нас було 2 дорослих і дитина3 роки) просторий веранда душова санвузол все що необхідно є і все працювало. Готель не новий (в сенсі не щойно побудований) ремонт в порядку по меблях вже видно що покористовані, але всі шуфляди двері в шафі все порядок. Сейф безкоштовно.

Прибирають щодня дають гель, шампунь, лосьйон, мило, полотенця, міняють постіль.

Територія дійсно велика і як виявилось сусідній готель також до нашого відноситься, просто побудований новий корпус. тобто мали + ще декілька басейнів, ще один ресторан на пляжі, і ще комплекс водяних гірок. а газони там які, як коврик ходити дуже приємно.

Пляж: полотенця і шезлонги були завжди безкоштовно, резервувати не потрібно і прямо біля води. лягай де хочеш. Дехто все одно забивав шезлонги, всі ходили і дивувались навіщо. Вода чиста завжди як не таляпайся плавати є де, дно не всюди чисте далі від берега на дні ростуть невисокі водорослі, там живуть всякі рибки і де не де корали ростуть, одним словом з маскою можна поплавати. Для дітей нормально, пісочок чистий, вода 28 градусів, малий з води не вилазив.

Їжа: тут всього багато, є макарони які при вас і роблять зрізними соусам приправами, є на вибір риба, кури, говядина, кожного вечора щось смажать на грилю, яйця різного виду, рис, картопля, овочі, салати свіжа нарізка одним словом щоб пройти весь шведський стіл то треба ще постаратись нічогенька така "стометровочка". солодощі смачні. Фрукти: яблука, диня, фініки, апельсини і 2 рази дали виноград.

випивка: кава з автомата, нескафе, капучіно і т.д. молоко завжди є, юпі завжди, коли, фанти, спрайт, просто вода, холодна, гаряча (комусь чайник в номері був потрібен нерзумію навіщо). алкоголь. Для дітей суперова анімація напротязі дня працює дитячий клуб (ми не ходили, але сусіди були довольні)з 20.00 дитяча дискотеув потім мультіки, дити щасливі. Для дорослих теж анімація цікава.

Хто буде летіти Azurair майте на увазі в літаку не годують.

Руслан оценил сервисы

Добавлено 03.08.16 11:22 (2 410 символов в тексте)

10:56 05.08.16

Дякую за емоціїї, насправді це гарний готель.

Все отзывы Руслан (2)