Регистрация: 21.08.16
июле 2016
09.07.16 - 19.07.16

2.7

Претензия - не влияет на рейтинг

Доброго дня , хочу поділитись своїми враженнями. Територія...

Доброго дня , хочу поділитись своїми враженнями.

Територія готелю велика і гарна , море як завжди відмінне , пляж чистий проте немає попільниць.

Номера просторі , великі , з хорошою терасою.

Сервіс на найгіршому рівні, погано прибирають , всюди бруд. Хамовито відносяться до Українців.

Wifi на території платний 75 $ 7 ГБ , 35 $ -2 дні.( навіть на рецепції ). Проте можна купити карточку за 10 $ - 3 ГБ Інтернету від vodaphone.

Кухня жахлива , їжа одноманітна і не смачна , вибір не великий в порівнянні з іншими 5- ти зірковими готелями.

Те що вказують ultra all не відповідає дійсності ( це звичайний all inclusive ), алкоголь весь місцевого виробництва , фреші відсутні навіть за додаткову оплату.

Готель заповнений на 80 % місцевими жителями , та українцями і білорусами , росіян немає взагалі.

Дуже сподобались аніматори , ( Fox , Marselo ). Їм велике спасибі за те що розважали нас і викладались на всі 100%.

Я б не рекомендував іхати в цей готель як 5-ти зірковий , тому що все перелічене мною вище (маю з чим порівняти , тому що це мій 4-тий візит в Єгипет ) , йому на правду можна дати 3+ .

аніматори номера
кухня сервіс
Добавлено 21.08.16 09:01 (1 110 символов в тексте)

20:30 28.08.16

Если вы были в лучшем отеле посоветуйте, т.к собираемся в этот отель

08:11 03.09.16

Это международный туристический портал ! С чего вы взяли , что все понимают русский язык ???

14:00 13.09.16

Это где такое написано что только на русском писать нужно??? Не умеете читать на украинском, не читайте! Проходите мимо!!

16:02 14.09.16

Я не поняла коментарий в мой адрес? Читайте внимательней о чем вообще идет речь!

13:21 20.09.16

в Египте сейчас беда с питанием по всем отелям...так что не свранивайте другие года и другие отели... только 2016 год годится для сравнения. т к много арабского мира, надо ж как то компенсировать отсутствие россиян... еда вся под арабов... и полная печаль по всем пятеркам

Все отзывы Vitaliy (1)