Регистрация: 28.11.16
ноябре 2016
18.11.16 - 25.11.16

Добре!

Відпочивала разом з чоловіком. З плюсів:

- дуууже гарне червоне море, велика кількість рибок, коралові рифи(потрібне взуття)

- сервіс на високому рівні

- різноманітне харчування( багато фруктів, овочів, великий вибір солодощів)

- гарна територія, багато зелених насаджень-відчуття що ти на території ботанічного саду

З мінусів:

- пляж рідко прибирають(окурки,дрібне сміття в піску)

-приставучі місцеві з екскурсіями на пляжі

- застарілий номер

Є дві волейбольні площадки ( на одній я глибоко поранила ногу ) небезпечна! багато гостриз камінців збоку

потрібно обов'язково грати у взутті!

Також ми обрали дві екскурсії в туроператора ( секрет пустини-катання на квадрациклах, баггі, верблюди,вечеря+шоуара Арафатки ви купляєте на місці за 3 долари) за двох ми заплатили 70 доларів, + взяли екскурсію"Дайвінг" (всім рекомендую!!) не страшно, враження на ціле життя. Занурювались ми біля острова Тиран на 15 м (інструкторам велике дякую, розжували все як малим діткам))40 доларів з людини. на пляжі можна взяти, як ми потім дізнались за 30

Вас також будуть фотографувати пвд водою( 20 доларів за фотки)

ВЕЛИКИЙ МІНУС!!

У нас був прямий рейс з Шарма в Рівне

виліт повинен бути 25.11 о 8.05

рейс затримали на 6 годин ( ми сиділи голодні в аеропорту, дуже шкода людей з маленькими дітками)

Потім нам сказали ,що через погану погоду ми полетимо в Київ!Це брехня!! Я так зрозуміла що це не перший раз, коли так кидають людей.Прочто прочитайте відгуки про TPG і вас все стане ясно!

Ми з чоловіком вирішили залишитись у Києві і переночувати у друзів..А всі люди сиділи мабуть години 3 чекали на трансфер до Рівного!!

Дуже велике розчарування

Светлана оценила сервисы

гарна територія багато зелені красиве чисте море харчування обслуговуючий персонал
погано прибраний пляж не має тапок в номері скучновато для молоді
Добавлено 28.11.16 12:53 (1 666 символов в тексте)

13:00 28.11.16

Здравствуйте! Спасибо за Ваш отзыв!
С Уважением представитель отеля по работе с гостями.

21:21 28.11.16

Мы летели с вами, и в Киеве сидели ждали 3 часа на трансфер, сели в первый автобус, хорошо хоть нормальний и теплый! Дали там нам еду ту же что и в самолете! А воду 1 бутылку на 4!

15:40 01.12.16

Дуже вам співчуваю..

22:49 02.12.16

Дякую), а на турагенцію потрібно подати до суду!

Все отзывы Светлана (1)