Регистрация: 03.01.17
октябре 2016
10.10.16 - 20.10.16

Прекрасний відпочинок

Готель орієнтований на німців.Тому : чиста( можна сказати - вилизана) територія та вишколений та ненав'язливий персонал.

Поселення : швидко поселили в 6 корпус 1 поверх( рекомендую - в ньому всі номери виходять на сад плюс пляж).В номері все працювало.Фен смішний, як хобот слона, не зручний, але терпимо. Номер, як і меблі, трішки заюзаний, все-таки готель один з найстаріших.

Їжа. В Хургаді не перший десяток разів, є з чим порівнювати. Тому кажу : кормлять прекрасно. Набагато краще, ніж в Міраж Гаваї (по сусідству) в травні цього ж року.

Персонал - привітні, помічні рецепціоністи.

Увага! Персонал розмовляє англійською та німецькою. Є гест-рілейшн чоловік, той розмовляє російською. То ,якщо не володієте іноземною, буде тяжкувато.

Пляж - дивовижно чистий, задбаний, без дістаючих нав"язливих продавців послуг, шикарна довжелезна берегова лінія та пісочок.

Для тих, хто цінує тишу, чисте море і бажає релаксу - рекомендую.

Iryna оценила сервисы

пляж парк
Добавлено 03.01.17 19:21 (939 символов в тексте)

15:57 07.01.17

Добрый день,

Благодарим Вас за оставленный комментарий, мы очень рады, что вам понравился отдый в Гранд Отеле.
От Всей нашей команды поздравляем вас с Рождеством и надеемся, что вы к нам еще вернетесь.

С уважениме,
Валерия.

Все отзывы Iryna Kyselyk (5)