Регистрация: 15.01.17
январе 2017
04.01.17 - 11.01.17

Класний відпочинок!!! Хороший готель. Рекомендую!

Скільки людей, стільки й думок!!! При виборі готелю, я перечитала дуже багато коментарів на різних сайтах!!!! Острах звісно був, але відпочинок нам з чоловіком сподобався!! В готель приїхали о 10 ранку в 13.00 були вже в номері. Номер нормальний, але склалось враження , що в ньому давно нікого не було!! Стосовно прибирання жодних питань, прибирали щодня, постіль та рушники міняли раз у два дні, воду теж приносили. Два рази лишили по долару за прибираня! Стосовно загальної чистоти готелю , то як на мене в них немає гарного адміністратора , щоб тикав носом де треба прибирати і мало того якісно!! Але це не смертельно!!! Інтернет в лобі теж бажає кращого, як мало людей то класно все грузиться, але як пік то це жах! Стосовно їжі- кожен собі знайде , що поїсти . Асортимент достойний! За період відпочинку скажу кожен день щось новеньке готували, крім сніданків , але це не страшно! Десерти як на мене вибірково смачні, дуже смачні кокосові десерти))) Фрукти за цей період теж міняли і диня і фініки і гуава і світі. Ну і апельсини мадарини були щодня. Різдвяна вечеря теж сподобалась, смаколиків кожен собі я думаю знайшов. Десерти смачнючі були всякі. Фруктів багато, і так всього було. Аніматори молодці!!!! Весь час щось проводять, ігри танці караоке і тд. Стосовно екскурсій то ми брали у гіда, я побоялась у хлопців, що по пляжу ходять , але в них дешевше!!! Читала , в коментарях пишуть "не ведіться на умови гіда купуйте у цих хлопців, на собі випробували , все нормально!" , воно то може и так, але як не крути , є екскурсіі екстримальні и не дай Бог щось вкоїш, а як не як страховка є!!! Може вона і не дуже має значення , але у всякому випадку хоч щось від них можна вимагати!!!! Медицина в них дорога!!! Ну тут кожному своє!!! Взагальному враження класне, лагуна тепла , ми купались , загоряли . Місце класне , раджу!!!!

Добавлено 15.01.17 16:34 (1 844 символов в тексте)

12:38 16.01.17

Добрый день!я рассаматриваю этот отель. Скажите пожалуйста Вас по приезду завтраком покормили? Как сейчас с погодой?Ветер сильный?возле рифа море холодное?

13:25 17.01.17

Доброго дня!! Ми приїхали о десятій годині , сніданок вже закінчився!! Але нам запропонували випічку , ми так з чаєм перекусили. Погода як на мене , комфортна 20-24 градуси. Вітер був , але ніяк не перешкоджав загоряти і купатись. На рифах вода тепленька)) в Лагуні теж класна водичка.

15:55 17.01.17

добрый день! подскажите цены на экскурсии,у гида и у хлопцев?)) в субботу будем в отеле

16:34 18.01.17

Страховка распространяется независимо от того,у кого вы взяли экскурсию.Читайте внимательно условия "когда не наступает страховой случай"! Даже,если Вы возьмёте экскурсию у отельного гида,а в Вашей крови найдут алкоголь,то забудьте про страховку и готовьте деньги!

21:18 18.01.17

Якщо гарно торгуватись з гидом то нормально виходить, ми "райский острів " за 15дол. а хлопців 19 дол. А на квадрациклах вийшло дорожче десь на 5-10 дол. Треба скрізь торгуватись. А Дмитро стосовно страховок та нещасних випадків- то це кожному своє! Хто як хоче так і робе. я написала свою думку, і так як зробила в я !

16:10 19.02.17

Уважаемая, Irina
Благодарим Вас за оставленный отзыв! Мы очень рады, что Вы выбрали наш отель для очередного отдыха в Египте! Благодарим Вас за положительные комментарии относительно номера, сервиса, питания и анимации. Искренне надеемся увидеть Вас снова в нашем отеле в следующий Ваш отдых! До новых встреч!
С наилучшими пожеланиями, Sunny Days Egypt Team

Все отзывы Irina (1)