Регистрация: 19.01.17
декабре 2016
22.12.16 - 29.12.16

3.8

Претензия - не влияет на рейтинг

відпочивали великою компанією зі Львова в кінці грудня 2016 року

Заплатили 326$ з особи за 7 днів.

Готель великий за площею, нас поселили в корпус 83 біля аквапарку.

2 хв йти до головної рецепції (там столова) і звідти 2 хв до моря.

Рецепції дві: одна головна, друга біля аквапарку. Друга ідеально підійде для споживання алкоголю, там мало людей на барі і трішки ширший асортимент алкоголю ніж всюди. Інтернет лише на цих рецепціях, дають картку з індивідуальним паролем, швидкість нормальна.

Щодо харчування: доволі одноманітне, хоча можна їсти їхню фірмову яєшню, спагетті з добавками та курятину.

В обід біля дитячого басейну передбачено ланч, можна там зробити собі гамбургер чи щось схоже на хот-дог.

Пиво нормальне, весь інший алкоголь слабенький( добре що взяли зі Львова оковиту))

Якщо туристи відпочивають більше 10 днів для них передбачена безкоштовна вечеря в одному з 2-ох платних ресторанів готелю. Ми відпочивали 7 днів, але зуміли організувати дві безкоштовні вечері)) рибний ресторан на тверду четвірку, італійський ресторан - гірше столової.

Персонал нормальний, доволі толерантний.

Найбільшою проблемою для нас стала відсутність басейнів з підігрівом.. такий тільки один, і то дитячий радіусом 6 метрів та глибиною 40см. Було холодно, тому не рекомендую їхати в цей час в Хургаду) виправили ситуацію дайвінгом, квадроциклами по пустелі та поїздкою в Хургаду (центр). Таксі коштує 4$, проте ще 1$ слід заплатити на КПП між Макаді та містом Хургада.

В магазинах готелю можна добряче торгуватись та придбати якісні футболки за 5$.

Якось так) написав цей коментар тому, що не зміг знайти чогось змістовного перед тим як їхав.

Гарного вам відпочинку. Готель однозначно вартує 326$.

персонал пиво площа
відсутність басейну з підігрівом їжа в столовій
Добавлено 19.01.17 00:09 (1 649 символов в тексте)

17:07 09.05.17

Дивно. Отель в концепції пропонує по 1 відвідуванню кожного ( з двох) "алякартів", про 10 днів ні слова. Дякую за змістовну розповідь. Полетимо- побачимо!

Все отзывы Богданович (1)