Отзыв об отеле Alara Park (отель был переименован 01.12.19)
апреле 2012
19.04.12 - 26.04.12

Перший раз побували в Туреччині! Вибрали саме її,бо...

Перший раз побували в Туреччині! Вибрали саме її,бо оптимально було по ціні. Їздили з 19 -26.04.2012р. Готель 20 км від Аланії і до 1 км від Авсалару. Одразу на голову впало щастя,так,як брали в Алару 4* з UAL,а попали сюди -в 5* з UAL Хоча ще повністю сезон тоді не розпочався,було тепло (що нас дуже здивувало) ми навіть не надіялись ні загарати , ні купатись (як ми приїхали море було холодне, +17,потім+20).

Готель Алара Парк Резіденс 5* виявився казкою! Супер – територія,басейни,море,пальми,їжа і алкоголь,анімація,ну і звичайно………турки! Була приємно здивована їхньою гостинністю і обслуговуванням в готелі ,подружились з офіціантами, барменами, вони тобі зірку з неба готові дістати!

Їжі і питва в UAL цілком вистачало (обжирались!),досить смачно і різноманітно. Поправилась за 7 днів на 4кг((( На території готелю ростуть апельсини,лимони,грейпфрути,багато пальм і цікавих деревин.Всюди чисто і доглянуто (як в номерах,так і на території) Не працював замок балкону - на другий день поремонтували! ми щось не розібрались з кондиціонером - ввечері вже майстра прислали.стараються!

Анімація клас! Привіт Міші,Лолі,Рональдо і новеньким аніматорам.всі дуже дружелюбні і дуже віддаються роботі. Міша активно підбивав на спорт і був супер-діджеєм).Лола + Рональдо + ми = "КАТАСТРОФА")))))

Загалом дууууже сподобалось! рекомендуватиму цей готель всім знайомим. Справді,попали в Рай на землі!Їдьте і не пожалієте!

Добавлено 27.04.12 17:47 (1 421 символов в тексте)