Отзыв об отеле Tivoli Sharm Hotel (отель был переименован 01.10.18)
июле 2013
21.07.13 - 04.08.13

Відпочивали цього рокі 15 днів, номер гарний, затишний...

Відпочивали цього рокі 15 днів, номер гарний, затишний, єдиний мінус неновенькі рушнички та комарі. Територія готелю невеличка, але затишна і красива. Чистий басейн. Номера прибирали щодня, постіль та рушники міняють раз на тиждень. Персонал привітний і стараються усі неполадки справити. До моря чітко за графіком відвозить автобус, де вільно можна розміститися і мати місце, якщо багато людей автоус везе декілька раз, але у нас такого не було. Щодня можна записатися на поїздку у нама бей, який відвозить той самий автобус що і на пляж.

Лежаків на пляжі вистачає усім хоч під срнкем хоч у тіньку. Дуже гарне розтащування готелю дозволяє прогулюватася до Старого міста, амфітеатру на відмінну від розташування 5 зіркових готелей. Харчування різноманітне, і здорове, так солодощі дають поріціями, але стількох видів, зо дай Бог і то зїсти.

Нам дуже сподабався готель, сервіс, пляж, море, і розтащування,за таку ще й ціну.

Добавлено 22.08.13 20:41 (926 символов в тексте)

08:46 22.09.13

Як там ситуація? Плануємо поїхати на екскурсію в Ізраіль. До моря можна дійти пішки? Якщо не секрет яка ціна путівки.

15:06 26.10.13

Жаль, что россияне не поймут, о чем Вы тут поведали (

17:36 12.03.14

Nasha Natasha. Извини, конечно, но не понять данный текст могут разве что не русские Россияне.