Регистрация: 24.10.14

ноябре 2014
02.11.14 - 13.11.14

Дуже сподобалось!

Всім хорошого дня! Відпочивали з чоловіком у цьому готелі з 02.11.14 по 13.11.14. В готелі 95% англічан. В нас був ранковий виліт, тому в готелі ми вже були близько 12-ї дня. Як відомо заселення з 14:00, але нам не довелося чекати так довго. Працівник ресепшн, Махмуд, запропонував нам подивитися номер який на даний час був вже готовим до заселення гостей. Це виявився номер делюкс з боковим видом на море і kingsize bed. В стандартах, за словами Махмуда, всі ліжка twin bed, а я бронювала стандарт. Тому, за символічну доплату в 50 $, ми залишились в цьому делюксі. В номері є чайний набір, міні-бар (за доп.плату), в ванній тільки душ. Номер завжди прибирали, часто робили фігурки всякі. Один нюанс: перші 2 дні дуже заважав шум від кондиціонерів сусіднього готелю. Потім звикли, навіть помічати перестали. Тепер детальніше по інфраструктурі готелю:

Територія у готелю довга, витягнута, у формі прямокутника. Є 5 басейнів, в 2-х з яких під час нашого відпочинку періодично включали підігрів. В басейні, біля першого корпусу є одна гірка. Басейн достатньо спокійний. В барі, поруч з цим басейном роблять дуже смачні бургери, фрі, піцу, пасту з різними соусами а також подають морозиво. Він працює з 11:00 до 16:30. Потім його сервірують як індійський а ля карт ресторан. Біля пляжу є бар з барною стійкою в басейні. Тут кожного дня проводилась аквааеробіка, водне поло. Ми, правда, ні разу не приймали участь - надали перевагу пасивному відпочинку. Біля цього ж басейну знаходиться а ля карт ресторан Elements, в якому в обід подають закуски, які входять в систему все включено.

Пляж: пляж багаторівневий, тому лежаків вистачає всім. Захід з понтону (довжина біля 30-40 м). Є рятувальник. Кораловий риф дуже красивий, багато різнокольорових рибок. Тому беріть маски і ласти, є на що подивитися .Також є захід з берега (сходи вирубані в кораловому березі) але тільки в аквашузах, тому що на березі кірка з мертвого коралу.

Головний ресторан: харчування дуже приємно вразило, як на Єгипет. Тут ми можемо поставити готелю всі 5 ++. На сніданки завжди було багато фруктів: очищені і порізані кусочками апельсини, диня, грейпфрути, яблука, курага, фініки, банани, гуава, хурма, виноград, йогурти і джеми, а також дуже багато різноманітної випічки. Завжди були яйця варені, жарені і омлет з приправами до смаку . При вас смажать млинці, які можна було до смаку приправити джемом чи нутеллою. Мед подавали в сотах. Вранці офіціанти пропонували чай чи каву, а хто не хоче то завжди є апаратна кава . З овочів - нарізані огірки, помідори, капуста і 3-4 вида салатів. Поруч різноманітні сири, ковбаси, холодні закуски у вигляді рулетиків з червоної риби. Були варені сосиски двох видів і тонко нарізаний смажений бекон. А також варений рис и картопля фрі. На обід і вечерю подавали багато різних тістечок, суфле, тортиків и мусів. На перше - 2 види супів. Паста з додатками до смаку. Курячі крильця і різноманітні страви з телятини та свинини в соусі були завжди. Кожного вечора там тематична вечеря. Мексиканська, індійська, азіатська кухня і т. д., які повторюються кожних 2 тижні. На азіатському вечорі суші робили при нас. Було дуже смачно, але шкода, що не дають паличок. Кожного дня о 21:30 проводились вечірні шоу. Команда аніматорів стараються, молодці:))

Поверхом вище головного ресторану є шиша бар(кальян - 20 фунтов єгипетських), там же по понеділках проводиться дискотека. Вхід 6 $ з людини. В ін дні аніматори збирають людей і везуть на дискотеки в Наама бей, Сохо на Desert party(30$ з людини) . В загальному про готель залишились дуже позитивні враження! Дуже приємний і привітний персонал. Про трансфер і переліт не пишу, так як це до готелю відношення ніякого не має. Можу порекомендувати екскурсії(ми на три їздили). Екскурсія в Ізраїль, Єрусалим точно вартує того часу і грошей :)

Наш відпочинок дуже навіть вдався, дякуємо персоналу готелю за професіоналізм і дружелюбність. Обов'язково повернемося сюди ще раз! :))

Фото турагента отеля

Сюрприз после уборки номера:)

Вид на 1-й корпус

Фото турагента отеля

Перед входом в гл. ресторан

Индейка

Анимация

Аниматоры возле гл. рест. во время мексиканского ужына

Фото турагента отеля

Главный ресторан, стол со сладостями

Фото турагента отеля

Дорога возле корпусов до пляжа

Коралловый риф у понтона

Ірина оценила сервисы

платный сравнительно дорогой интернет - 5 $ в час
Добавлено 19.11.14 19:39 (3 942 символов в тексте)