Регистрация: 30.04.15
Читательский охват:
апреле 2015
19.04.15 - 26.04.15

Чудовий готель

Всім доброго дня, дуже хочеться залишити відгук про цей готель. Перш за все, треба відзначити розташування готелю, знаходиться недалеко від аеропорту та розважального центру 1000 і 1 ніч, також поблизу є базар, де можна придбати сувеніри, одяг та фрукти. Готель має свій власний пляж, велика кількість лежаків та парасольок, дуже гарні корали та рибки. Заходити в море можна з берега по пісочку, що є дуже зручним.

Раджу замовляти кімнати типу суперіор і не на 1 поверсі, дуже хороші номери 4303,4305,4307,4309 з видом на басейн та море. Прибирають в кімнатах кожного дня, роблять красиві фігурки з рушників, кожного дня дають воду, чай та каву. Діткам дають додаткове ліжечко і дуже гарно до них ставляться.

Харчування було досить хорошим, але в кінці вже трохи набридло. Напої всі місцевого виробника, в барі біля басейну роблять дуже смачненькі коктейлі.

Готель розташований на скелі, тому до моря треба спускатися сходами або серпантином, що є досить приємним, оскільки є можливість милуватися розкішним краєвидом.

Біля басейну працюють аніматори та пляжі аквааеробіка, аніматори веселі та ненавязливі.

Комарів та різних комах нема, що дуже тішило

На території готелю працюють 2 фотографи, однин високий, дуже позитивний, здається, звати Саїд, його рекомендую, а от інший низького зросту і лисий просто хам.

В готелі дуже!!! багато росіян, невелика кількість італійців,німців, українців та поляків

Туроператор у нас був Anex, якщо є можливість обрати інший - зробіть це. Місцеві гіди досить привітні, однак інколи надають неточну інформацію. Ми їздили в Ізраїль, на перетин кордону стояння в чергах витратили 5-6 год, це все вночі і на ногах, сісти нема де. Зараз якась дивна ситуація на кордоні з Ізраїлем, оскільки українців не пропускають або затримують не пояснюючи причин, забирають паспорт, я чекала на свій 8 год, зі мною таких було 35-40 людей. Причини не пояснюють, задають багато запитань і просять здати відбитки пальців. Така ситуація вже триває близько місяця, гід це знав і нам не сказав, коли намагалися отримати якісь пояснення, представниця Анексу на імя Катя, нахамила і демонстративно пішла.

Загалом враження від готелю тільки позитивні, наступного разу тільки сюди!

пляж розташування чистота краєвиди привітний персонал мореееее
яскраво виражених недоліків нема
Добавлено 30.04.15 15:34 (2 200 символов в тексте)

22:45 19.02.17

Уважаемые Гости!