Регистрация: 30.06.15
июле 2015
01.07.15 - 14.07.15

Ми відпочивали в готелі з 1 липня до 10 липня, готель дуже...

Ми відпочивали в готелі з 1 липня до 10 липня, готель дуже класний, мені все сподобалось, кухня як в дорогому ресторані, обсуговування дуже добре, анімація весела, окреме дякую Ані, Memo, Vito, Тані (друзі ви дуже класні), персонал привітний і дуже добрий, в цілому мені дуже сподобалось, відпочинок вдався.В Египті 3 раз це найкращій отель з тих в яких ми відпочівали(Rojal Grand,Concord Front).

Добавлено 14.07.15 10:26 (396 символов в тексте)

00:19 17.07.15

Юрій, ми скоро будемо гостями цього готелю, броньовані номери Делюкс. Порадьте, який вибирати корпус?, щоб була, як то кажуть, золота середина - близько до ресторану, басейну з анімацією, бо думаю що діти (16 і 10 років), саме там "зависнуть". Відстань до моря не важлива, можем пройтись. І ще читала, пишуть що риф майже пустий, це правда?, хотілось щоб діти оцінили красу Червоного моря. Дякую.

23:29 25.08.15

Уважаемый Юрий,

Благодарим Вас за теплый отзыв, для нас честь стараться для Вас! Для нас очень важны Ваши комментарии для улучшения качества, а так же менеджмент отеля проинформирован о качестве работы сотрудников, указанных в Вашем отзыве.

Центр Обслуживания Гостей рад помочь Вам в решении любых вопросов во время Вашего пребывания у нас.

До скорых встреч в отеле SUNRISE Grand Select Arabian Beach Resort.

Все отзывы Юрий (2)