Регистрация: 15.08.15
июле 2015
26.07.15 - 05.08.15

Ми приїхали в кінці липня. Сезон для відпочинку звичайно...

Ми приїхали в кінці липня. Сезон для відпочинку звичайно не найкращий) +45, а інколи і більше. Не дивлячись на це відпочинком залишились задоволені.

Розміщення. Поселили нас швидко. Жили на верхньому поверсі,тому було тихо. Номер маленький, але достатньо комфортний:wi-fi, чайник, постійно доставляють чай, каву, рушники міняють кожного дня, кожного разу коли повертались з пляжу номер був прибраний.

Море. До пляжу трохи далекувато. На море возить маршрутка. Водій Рафік просто найкращий)) В перший день зробив нам міні екскурсію по Шаржі, завжди привітний і чекав нас коли це було потрібно. Так як в цей період людей було небагато, з добиранням на пляж і назад проблем не було взагалі. Якщо обираєте безплатний пляж то треба бути готовим до відсутності лежаків, пальм, а отже будь якого натяку на тінь та прохолоду. На платному пляжі є всі зручності, але якщо хочете поїхати з готелю потрібно назбирати 6 людей, інакше вони не везуть.

Що подивитись. Звичайно Шаржу не порівняти з Дубаями. Але тут теж є що подивитись. Ціна на таксі починається від 10 дірхам. В Шаржі є красива набережна, фонтани, включають лазерне шоу, ну і звичайно улюблене місце проведення часу всіх місцевих жителів-торгові центри. Гуляти було дуже важко через жару, виходили не раніше 7 вечора, коли відчуваєш, що вмираєш від жари заходиш в магазин і кондиціонери рятують)) Коли ми тільки приїхали гід від нашого туроператора пропала і тому про екскурсії треба було думати самим. Але це вийшло і на краще. На пляжі познайомились з гідом Максудом)) Чудова людина і гід, ціни в нього дешевші+дуже турботливий, водичку, сік завжди сам купить, якшо ше шось хочете додатково побачити відвезе без будь якої додаткової плати. З ним їздили а Абу-Дабі , а пізніше через нього домовились про сафарі по пустелі) Дубай це звичайно вище всяких похвал. Наступного разу якщо поїдем жити таки хочемо саме там)

Дрес-код. В Шаржі з цим питанням у відношенні до дівчат дійсно достатньо строго. Краще взяти з собою довгі плаття, штани. Вечором бажано мати закриті коліна і плечі.

Недивлячись на нереальну жару відпочинком ми залишились задоволені, єдине що наступного разу сезон для поїздки в ОАЕ будемо обирати прохолоднійший)

хороший персонал справна технік wi-fi в номері
далеко від пляжу однотипні сніданки
Добавлено 15.08.15 14:59 (2 187 символов в тексте)

22:01 25.08.15

Зачем на русском сайте вы пишите на украинском языке? Ведь никто не понимает половину, а то и больше из того, что вы написали!

00:15 12.09.15

Ольга, кому надо - поймёт.Есть туристы/ турагенты из Украины.Для непонимающих есть гуглпереводчик.И автор вроде бы не нарушил Соглашение об условиях ресурса.Здесь также встречаются отзывы на английском языке TopHotels

17:48 06.10.15

мдя даже тут надо обозначить свою позицию, ну что за люди а... если автор не говорил по русски, тогда это было бы логично.
А так... просто провокация.

08:21 09.11.15

Абсолютно согласна! Ничего личного.

17:12 13.11.15

я уже писала админам данного сайта , чтоб не разрешали писать на других языках , а им видать по фиг ... я тоже не понимаю , зачем писать на украинском если большая часть людей не понимает ! давайте на татарском писать , чувашском и так далее.... такие отзывы просто прохожу мимо !

Все отзывы Оля (1)