Регистрация: 01.12.15
Отзыв об отеле Aqua Hotel Resort & Spa, Leo Club Sharm El Sheikh (отель был переименован 01.01.20)
ноябре 2015
21.11.15 - 28.11.15

Даремно втрачений час та гроші!!! Ніколи нізащо не рекомендую цей отель!

Нікому і ніколи не рекомендую готель Aqua Hotels Resort & Spa, навіть ворогам. Ми приїхали відпочивати з 21.11.2015р. по 28.11.2015р. по Фортуні 4*, за яку віддали 610 $, чекали заселення приблизно 2 години, після чого все ж таки за заселення прийшлось дати 10 $. Взагалі Фортуна, як нам згодом наш гід (представник Анекс Тур) сказав - це обман туристів на чому туроператор заробляє гроші, і після неодноразових претензій і скарг додав: «А що ж Ви хотіли за такі гроші?». Тоді як інші туристи з України за 7 днів заплатили чомусь 500-520$. Дивує ставлення гіда та обслуговуючого персоналу готеля до туристів. В центральному холі постійно було чути шум болгарок та інших інструментів, в готелі проходить ремонт. На поверхах лежить різноманітне сміття, яке ніхто не прибирає.

Наш гід в готелі Хатим, з яким ми зустрілися в 2 день так званого «відпочинку», пообіцяв, що всі недоліки буду виправлені протягом дня, але ніяких змін ми не дочекалися до останнього дня. В черговий раз зустрівшись, запитали гіда про зміну готеля на інший, він нам сказав що напише в Анекс Тур листа та пізніше сказав, що це можливо за умови доплати ще 160 $ в готель Sharming Inn Hotel 4* на ми ми звісно не погодилися.

Підійшли отримувати рушники, працівник готелю відповів прийдіть через 5 хв., ми підійшли за рушниками знову після обіду, і він сказав, що може видати тільки 1 рушник так, як більше немає.

Дуже маленька столова (рестораном це назвати важко), з маленькою кількістю столів. В ресторані під час обіду великі черги за їжею, чого не можна допускати в 4 зіркому готелі, люди стоять і чекають поки звільняться місця за столами, щоб сісти. Також утворюється черга за посудом.

Щоб дістатися пляжу потрібно або пройти приблизно 2,5-3 км. (15-20 хв.) або чекати маршрутку, яка їздить раз на годину. На пляжі немає свого пантону для виходу в море, заходити треба або по коралам (можна порізати ноги) або по пантонам судсідніх готелів, якщо звісно повезе, бо охорона може просто не пропустити, там відсутній бар з безкоштовною випивкою, колою, водою та снеками, бо цей пляж належить іншому готелю (який ще не побудований, але розчищено площадку для будівництва).

Ще одна неприємна новина в номерах відсутня гаряча вода або коли є її тиску не вистачає та не працює телефон, що лишній раз туристи не турбували адміністратора на рецепції.

На цьому неприємні сюрпризи не закінчуються, в кімнатах щодня не прибирають і не міняють навіть рушники, для того, щоб їх поміняли та помили підлогу в номері потрібно посваритися з адміністратором на рецепшені, які не завжди Вас розуміють або просто зроблять вигляд, що зрозуміли запишуть номер кімнати та нічого взагалі не зроблять.

В номері ви можете жити не самі, компанію вам складуть мурахи, комарі, які просто з’їдають вас, особливо вночі, а також клопи (які живуть під матрацом та іноді можуть вас лагідно покусувати)! Якось ввечері, прийшовши в номер, ми побачили ящірку яка спокійно бігала, її прийшлося спіймати та випустити самостійно!

Ще одна неприємна новина алкоголь дуже часто закінчується і ми одного дня двічі ходили на рецепшн і вимагали принести пиво в бар на басейні.

При заселенні зверніть увагу на рушники , їх може бути 2 чи 3, або вони взагалі можуть бути брудними.

Також зверніть увагу на сейф, його може не бути, а якщо він і є то може не працювати. Таж сама історія з пультом від телевізора , його або взагалі немає або є але без батарейок.

Alex_Gold оценил сервисы

Добавлено 01.12.15 23:18 (3 399 символов в тексте)
Все отзывы Alex_Gold (1)