Регистрация: 03.11.13
феврале 2014
19.02.14 - 28.02.14

Ми знову повертаємося!

Відпочивали у цьому чудовому готелі уже 4 рази, і знову повертаємося у Конкорд. Були і в інших готелях Шарму, таких як Cleopatra luxery resort 5*, Reef Oasis 5*, Island Viev 5*, але в Concord El Salam Front 5* щоразу повертаємося, як додому!

Чудова територія, багато зелені, квітів і т.п. Хороший пляж, понтон всього 14 м, море чисте, багато рибок. Харчування завжди влаштовувало, шеф- молодець. Кожен знайде собі страви за смаком. Ми літаємо в Єгипет взимку, тому радують теплі басейни! Увечері можна безкоштовно попаритися в сауні, порелаксувати у джакузі чи відвідати тренажерний зал. Вечері завжди різноманітні, щодня аніматори влаштовують танцювальні шоу-вони справжні профі! Радує жива музика, дискотека у вламному ночному клубі. Для спокійного відпочинку можна посидіти у піано-барі. Є також італійський ресторан, але ми там нічого особливого не побачили. А от рибний ресторан біля пляжу-чудовий! Рекомендуємо цей хороший готель усім категоріям відпочиваючим. Конкорд, ми скоро прилітаємо до тебе!

у всьому плюси
немає
Добавлено 07.01.16 17:14 (1 006 символов в тексте)

21:09 12.01.16

Dear Valued Guest,

Thank you that you found time for sharing with us you impressions of you recent stay in your review. It’s very important for us as our main target in the guests satisfaction. I am happy to know that all the hotel services and facilities met your expectations and all the team hopes to see you as our guest again in the soonest time.

Kind Regards,
Usama Alfred