Регистрация: 22.05.15
июне 2015
31.05.15 - 11.07.15

3.7

Гарний готель

Гарний готель , територія дуже велика і зелена .Найкраще в готелі це пляж !!!

А захід сонця ! Дуже гарно!

Кухня хороша десь на тверду 4 .

Малий вибір фруктів (апельсини ,яблука і кавун ).

Головний ресторан ,якщо сидіти на балконі гарний вид на море.

Номер був корпусі навпроти басейну ...вид дуже гарний ,зранку просинаєшся від співу пташок і милуєшся морем ,але в обід нормально не відпочинеш ,бо анімація так голосно, що навіть закриті двері не допомагають.

А ще є люди які з вечора займали лежаки і приходили аж в 12 год. дня !!!!!!!!!!! Тобто якщо ви йдете о 7-8 ранку на пляж ,людей дуже мало(до 10 чоловік) ,то ще можна знайти місце. Це просто якесь бидло ! Якби люди не займали даремно лежаки ,то завжди були б вільні місця .Той хто спить до 10 ,тому вільний лежак знайти було важко .Половина лежаків просто стоять пусті до 12-13 год. ,бо їх зайняли ще ввечері!!!

Сервіс ...коли ми заселялись була проблемка ,нас заселяли не в той номер який бронювали(там є корпус через дорогу і він дешевший ,а ми забронювали на території дорожчий) ,але ми стояли на свому (пів години на рецепшені в 1 ночі ), а коли ми нарешті ,дуже змучені після дороги ,зайшли у свій номер і включили світло ....по різних кутках почали розбігатись таракани !!!!!!!! О,це був жах !

На рецепшені нічим нам не допомогли(сказали : то не таракани ,не бійтесь ,це комахи такі ,завтра буде спеціаліст і вам потравить) і в 2 ночі нам прийшлось йти назад в номер з тараканами . Потравили на 3 день. Якби не ця ситуація ,то готель був би на 5 ...

Дівчата на рецепшені непривітні і не допомагають туристам .Якщо у вас якісь проблеми ,то звертайтесь тільки до хлопців на рецепшені.

Чи поїдем ми туди ще раз ? Незнаю ...але великий пляж і гарна територія манить туди повернутись.

пляж

корпус

вид з номера

Развлечения и спорт

Стася оценила сервисы

пляж територія
таракани в номері заселення
Добавлено 08.03.16 16:29 (1 776 символов в тексте)

01:16 23.04.16

Який би ви рекомендували корпус і, можливо, знаєте номери з маленькою дитинкою 1 рочок і чи у всіх номерах є жуки, чи то тільки вам так пощастило? і який контингент?

21:49 23.04.16

В нас був 6 корпус ,інші корпуси ми не оглядали (різниці нема) . Останній точно не беріть ,бо з бокової сторони вид на дорогу буде.
Жуки напевно є всюди ( до того як нам їх потравили , вони лазять всюди ,чомусь в нас вони жили за ліжком і одного разу ми знайшли одного під подушкою !!!! Тому навіть після травлі ми кожен раз перш ніж лягати перетрушували постіль..але вже потім їх не було ,просто лишився страх і неприємний осад від того )
Контингент тоді був російський ... Але люди на відпочинку спокійні і нам ніхто не заважав відпочивати і ми нікому не заважали ;) Ми були без дітей ,але я дивилась на дитяче меню ,тому не раджу на нього розраховувати..
В загальному враження хороші .Якби не жуки ,то просто супер ,там навіть маленький зоопарк на території є.