Регистрация: 25.03.16
апреле 2016
04.04.16 - 14.04.16

Чудовий готель для сімейного відпочинку

Тільки повернулись з цього прекрасного готелю.відпочивали двома сім'ями , з дітками 3р і 1.4р.

Заселення. Напевне швидше небуває:) друзі приїхали на три дні пізніше ,на прохання поселити їх біля нас відреагували миттєво, прохання виконали.

Територія.казкове озеленення, за що і люблю це містечко. На території гарно доглянутий сад,два невеличких басейни, водних гірок немає( для нас це плюс, так як малеча гірки любить, прийшлося б сидіти в басейні, а ми все ж приіхали на море☝🏼, на гірках по кататись і вдома можна). Надзвичайно зручне розташування ресторану, барів, номерів і т.д. Ідеально прибирають скрізь, в номері ( кожен день фігурки з рушників)чайові залишали щоденно.Ввечері в 18,00 завжди в номер приносили цукерки.

Харчування. Плюс сніданків- фреші апельсиновий, грейпфрутовий.Дитячого столу тут немає, але він і непотрібний. Їжа завжди свіжа, обід-вечеря завжди в різному приготуванні смачна риба, курка, індичка, качка , телятина, Картопля , паста , салати і багато іншого все дуже смачно. Хороші супчики, не суп-пюре( коли небачиш що ти їж).великий вибір фруктів, без проблем можна було взяти з собою на пляж.Не перший раз в Єгипті, але тут їжа не така специфічна як скрізь з їхніми запахами і приправами, реально наближена до європейської. Дітки їли все що ми і ніяких проблем небуло!!!!

Пляж. Захід гарний піщаний, непотрібне специфічне взуття.також є коралові рифи , а з пірса можна побачити всю красу червоного моря, рибки різні-різні, там восьминіг живе старенький вже, якось вранці до берега приплив,пофотографувався з бажаючими і пішов назад. Пляж хороший, ну чуть тісноватий , хотілося б простору більше, але це нюанс.

Персонал. Привітні всі!!!!Нарешті починають українську трішки розуміти. Всі посміхаються, гарно обслуговують, тільки в основному ресторані туплять із вчасним прибиранням тарілок. Пляжний бар працює чудово, дуже смачна піцца,на пляжу завжди був офіціант , який підспівуючи миттю приносив різні коктейлі , соки, пиво і тд.Морозиво можна було взяти на барі, син в своїх 4 р саменький бігав за ним.

Анімація. Як в Єгипті:) Непогана, кідс клуб працював , тільки ми не ходили. Вдень Аеробіка, танці, волейбол, дартс ітд.Щовечора дитяче диско, і тематична анімація.

Хочеться відмітити в День народження дуже гарно прикрасили в кімнаті, великий торт з рушників, паруси з паперу, пелюстки квітів. Ну і ввечері як годиться тортик із піснями!спасибі Вам!

Писати можна безкінечно...... Jaz Makadina рекомендую всім для сімейного відпочинку , особливо з дітками. Компактний, чистий, доглянутий,зручний готель!Відпочинком задоволені на 5+!!!

IrenkaZ оценил сервисы

Добавлено 20.04.16 01:44 (2 595 символов в тексте)

12:48 06.05.16

А по-русски напишите, что там с детской анимацией.

13:40 29.05.16

по руськы эцо ни пердиводиться, извинити, я по руськы не понимаць

13:49 29.05.16

Смысла не читать отзывы об этом отеле на этой сайте, т.к. администрация сайта блокирует все негативные отзывы об этом отеле. Я уже неделю пытаюсь написать, но безуспешно. Говорят, что мой отзыв содержит рекламу!!! А на самом деле он содержит антирекламу отеля. Читайте сами: TopHotels

13:25 30.05.16

дима олд, IrenkaZ мне уже ответила!

Все отзывы IrenkaZ (1)