Регистрация: 25.07.15
апреле 2016
18.04.16 - 30.04.16

Хороший готель за свої гроші))

Всім привіт. щойно повернулися із даного готелю і я вирішила залишити відгук про нього, тому що сама перед виїздом активно шукала інформацію.

Відпочинок пролетів дуже швидко-додому не

хотіли,а це означає що все було добре

Заселили нас дуже швидко

ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ адміністратору Олі!!!!!!!!!! Ми писали їй перед виїздом.Просили заселити нас в тихе місце, так як ми з дитиною.Нам забронювали номер із шикарним видом на море з терасою і галявиною перед номером-де могла дитина гратися.

Сам номер доволі скромний-але на морі ти у ньому лише ночуєш-тому деталі це дурниця. все працювало, прибирали гарно і щодня.

Територія красива. Все чисто,прибрано.Дуже затишно.Як на мене ідеальна величина готелю- є де погуляти і водночас не заблукаєш.

є дитячий майданчик.,але вечором він не освічується-це мінус тому що вдень під палючим сонцем не дуже то хочеться гратися там дитині. А вечором коли багато вільного часу- то там темно

Пляж чудовий.море шикарне.пологий захід. правда після обіду набивалося багато медуз.

Харчування..... Голодними ми не були...але завжди не вичтачало чогось ....правда під кінець нашого відпочинку покращилося.давали піцу(3 рази на тиждень безкоштовно) фрукти-яблука шматочками у незрозумілому сиропі,апельсини

фініки грейфрути диня

Напої- нічого особливого. Такі як і у всіх готелях. Спиртне місцеві називали БЕНЗИН)))

анімація молодці!!!!!

Загалом незважаючи на мінуси ми відпочинком задоволені. Чи апїхала б я знову туди?.........напевно так....за відповідні гроші.дуже важко знайти готель де б все влаштовувало. чимось потрібно завжди жертвувати і кожен сам визначає що йому важливо.

христина оценила сервисы

пляж море територія анімація привітний персонал номери на першому поверсі з терасами)))
платна картопля фрі дитячий майданчик вечором без освітлення харчування одноманітне
Добавлено 30.04.16 13:57 (1 621 символов в тексте)
Все отзывы христина (8)