Регистрация: 05.06.16
мае 2016
28.05.16 - 04.06.16

“Відпочинок - супер! Готель рекомендую!”

Відпочивали сім'єю з 28.05.2016 по 04.06.2016. Заселення в номер відбулося на протязі 10 хв. Персонал готелю надзвичайно привітний, завжди з посмішкою, готовий допомогти. Територія готелю доглянута, з великою кількістю різноманітних пальм. Прибирання номера - щодня, якісне. Харчування - на висоті: риба, креветки, індичка, курятина, телятина, свинина, баранина..., великий вибір овочів, фруктів, гарнірів. Відпочинок: два дорослих басейна та один дитячий під накриттям. Лежаків/шезлонгів завжди вистачало, як біля басейну, так і на пляжі. Море: від готелю через дорогу пішки 5-10 хв. Надзвичайно чисте море з величезною кількістю рибок, крабів, морських зірок (одну діти виловили сачком та із задоволення розглядали). Пляж мене, скажу чесно, після купівлі путівки вводив у глибокий сум... Однак, на моє превелике здивування, з першого ж дня дитина не могла натішитись тим огородженим "лягушатником", як називають обмуроване бетонне кільце з піщаним входом у воду. На пляжі працює бар, є душ, туалети. Єдиний мінус - це дитяча анімація. Сам міні клуб має велику матеріальну базу, яка практично не використовується (настінні фарби, розмальовки, пазли, батут, бадмінтон, настільний/великий теніс, мячі...) Все є в наявності, однак розважати свою дитину ви будете самостійно. Години роботи дитячого клубу з 10 до 12 год. та з 15 до 17 год. Увесь інший час він зачинений(( Ввечері аніматори організовували коротеньку дитячу дискотеку. Щосереди - мохіто-паті для дорослих. Готель знаходиться подалі від міської суєти та шуму. Якщо ви шукаєте драйву - вам не сюди. Однак для спокійного сімейного відпочинку - це саме те місце. Готель будемо впевнено рекомендувати друзям, а можливо, і самі повернемось сюди ще раз.

Дякуємо Elounda Breeze Resort за незабутній відпочинок)

чистота харчування доглянута територія привітний персонал
пляж анімація
Добавлено 05.06.16 18:19 (1 774 символов в тексте)

00:04 25.06.16

TopHotels.ru — ведущий сайт об отелях на русском языке.
Может проявить уважение и выражать свои мысли на том языке, который явл. понятным большинству посетителей сайта, если нет автоматического перевода?

17:09 13.07.16

Абсолютно згоден з тим, що для дітей тут недопрацьована інфраструктура. Добре, що міні дискотека для них є ... А в іншому претензій до готелю у мене немає. Цього року приїдемо туди ж. Візьмемо на весь час машину і будемо кататися по острову.

Все отзывы Оксана (1)