Регистрация: 18.06.16
июне 2016
09.06.16 - 17.06.16

Не проміняли навіть б на 5зірок. Супер!!!!

Готель Пєр Анне дуже вразив нас, і коли ми приїхали додому, то часто згадуємо територію, барчик де завжди грала приємна музика і шуміло море. Приїхали вночі. Нас одразу заселили і дали ваучер на обід, оскільки вечепю ми пропустили. У номері на нас чекала пляшечка вина, яку зразу розпили біля моря.

Номер попався на першому поверсі з панорамними вікнами і з видом на море. Жили поруч з друзями, дуже зручно. Вийшов вранці і попив каву на вулиці. В середині номера простенькі, але чисті. ПРибирали щодня, міняли рушники. За такі гроші, за які взяли путівку кращого можна було не очікувати. Але відпочинок вдався і готель посприяв цьому. Було звичайно кілька мінусів - але вони тьмяніли серед усіх позитивів. Інші модні готелі були посеред міста і дуже урбаністичні, закриті парканами. А наш готель виходив у море і вів дорогою до 3 пляжів, знаходився недалеко від центру і напротив Луна парку.

Територія готелю зелена-зелена. На барі грала чудова музика, пилися смачні коктейлі і спілкувалися з приємними бартендерами. Загалом Кіпр прийняв чудесно. Найкращий пляж для купання - Макронісос, но дуже далеко, 30 хв на велосипедах. БЛижче - Ніссі біч, він двіжовий, але не такий чистий. Мажтесь сонцезахисним кремом)))))!!!!!!!

розположення вид на море смачна їда приємна музика приємний персонал коти великий басейн
платний інтернет на вечерю не давали напитків
Добавлено 18.06.16 19:37 (1 226 символов в тексте)

12:41 19.06.16

Добрый день. Подскажите как в отеле с питанием и ценами в Айя Напе в целом, а также в самом отеле

12:43 19.06.16

еще забыла спросить, платно ли кондиционер и цена вай-фая

00:00 20.06.16

Харчування як уже писала дуже хороше, як для європейської 3-ки. Швецький стіл - голодні не залишетеся. Вечеря з 19 до 21:30, тому можна поїсти двічі ще перед прогулянкою. Різні види мяса - і баранина і курятина і говядина і морепродукти, салати, солодке, баста, картопля, - все дуже смачно. Ціни у готелі досить доступні. Наприклад паста - величезна порція 6 євро. Чого не скажеш про Айняпу - дуже дорого. Ціни в кафе на каву - 3-4 євру. Це дорого. СУп 7-10 євро. Кондиціонер у номері старенький, але безплатний. Інет - 3 євро година, 8 тєвро - доба, 25 євро тиждень. Ален є безплатний ві-фі біля бару. МОжна посидіти. За пуль від телевізора потрібно дати завдаток 10 євро. А потім забрати. Вцілому готель дуже сподобався і КІпр і Айнапа дуже двіжова, но дороговато.))))Аквапарк - 40 євро за день)

00:23 20.06.16

спасибо за обстоятельный ответ)

10:55 20.06.16

Нема за що)) гарно відпочити)

Все отзывы ира (1)