Регистрация: 20.06.16
июне 2016
05.06.16 - 19.06.16

Хороший готель за свою невисоку ціну)))

Постараюсь детально і неупереджено описати готель, оскільки, коли обирала готель для відпочинку, насамперед керувалася саме відзивами користувачів цього сайту.

Відпочивала в Larissa Beach Club в першій половині червня 2016 року із трьома дітьми.

Загалом після відпочинку залишились позитивні враження і хочеться повернутись туди ще, незважаючи на дрібні недоліки, які протягом дня після повернення додому вже й забулись.

Звертаю увагу на те, що під час мого перебування в готелі він був запвнений спочатку лиш на 1/5, а пізніше на 1/2 (в останні дні мого перебування там). Відпочивали в готелі восновному українці, турки, білоруси, казахи, німці, були поодинокі поляки, чехи, словаки.

Готель складається із багатьох корпусів (близько 7-8), поміж яких є багато зелені. Дорога до моря пролягає поміж корпусами готелю в тіні дерев. На території є два басейни (один з гіркою, яка працювала з 10 до 12 та з 14 до 16 години; великий басейн із різною глибиною, та невеличкий басейн для малюків) та СПА (турецька баня хамам із сауною та послугами масажистів).

Кожного дня після вечері в амфітеатрі або поруч з басейном проводили міні дискотеку для діток, а потім ще шоу, караоке або дискотеку для дорослих.

У готелі працює лікар, який знає російські мову. І у випадку, який мені довелось спостерігати, прийняв пацієнта навіть у неприйомний час, на власному авто відвіз хвору до лікарні в місто Манавгат та оплатив рахунок власними коштами (до появи працівників страхової компанії).

ПЕРСОНАЛ ГОТЕЛЮ

РЕЦЕПШЕН: У ніч приїзду на рецепшен нас зустрів Месут, який вільно розмовляє російською та англійською мовами, тому проблем із спілкуванням я не відчула. Поселив нас у номер 5001 (на першому поверсі), який мені не сподобався через наявність сирості та запаху плісняви, тому я попросила переселити нас, оскільки син хворіє на астму і не може два тижні жити в таких умовах. Без жоднх заперечень Месут погодився нас переселити зранку наступного дня. На будь-які звернення із запитаннями чи проханням допомоги, завжди ввічливо і швидко відповідав/допомагав. Також на рецепшен працює Наталія, яка родом із Росії, а відтак розмовляє російською мовою.

АНІМАТОРИ: аніматори запамятались найбільше і саме вони зробили відпочинок не просто приємним, а незабутнім. Хоч в мене є зауваження до їх роботи, однак їхні людські якості, позитивна енергетика знівелювали усі недоліки в їх роботі. Група аніматорів складаєтья із 5 чоловік: Джан (шеф анімації), Емре, Абдула, Свєта, Аня. Дівчата, родом із України (Аня) та Росії (Свєта), працювали в основному в міні-клубі та міні-диско . Емре та Абдула (родом із Туреччини) розважали гостей біля басейну, ввечері на дискотеках, конкурсах, Абдула іноді організовував на пляжі волейбол. Абдула та Емре практично не розмовляють на іноземних мовах, онак завдяки їх комунікабелності та приязності, порозумітися з ними виходило завжди. Джан, розмовляє кількох мовах (російська, англійська, німецька), вів усі розважалні заходи, дискотеки, конкурси. Коротка характеристика аніматорів виглядає так: Емре із ангельським характером та зовнішністю, дуже добродушний і привітний; Абдула енергійний і запальний, діти його просто обожнюють, на міні диско без нього було дуже сумно; Джан хороший організатор та ведучий.

Щодо недоліків у роботі, про які я вже згадала, я б порадила їм переглянути музичий репертуар. Музика в основному або застаріла, або одні і ті ж російські пісні, яких і в Росії давно ніхто не слухає). А , якщо врахувати що серед гостей готелю росіян не більше 1-2% (за час мого відпочинку), то репертуар точно варто змінити. Приємно здивувала українська дитяча пісенька про черепаху. Також хотілось би більше спортивно-розважальних ігор. Грали тільки в дартц, водне поло у басейні (і то не кожного дня), волейбол на пляжі (в незручний час і дуже мляво - починався після 11 години, коли сонце вже дуже активне і туристи йшли із пляжу в готель, до обіду організовував його досить млявий мужчина, імені якого я не знаю; активніше відбувалась гра, коли на пляж приходив Абдула). Двічі за два тижні я була присутня, коли проводилась аквагімнастика.

РЕСТОРАН: персонал ресторану, які і ніші працівники, досить пивітний. Офіціанти швидко все прибирали зі столів, деякі розуміють російську та англійську мови. Хоча хлопці, які працюють у барах на рецепшен, біля басейну та а пляжі здається зовсім не розуміють іноземних мов. Іноді на трьох мовах доводилсь їм пояснювати, що мені потрібен лиш пустий стакан для води, а замість простої води вони давали або фанту, або ще щось інше. Бували випадки, коли в кавоварці закінчувався шоколад чи молоко і я повідомляла про це на англійській та російській мовах, а у відповідь працівник бару лиш відповідав "Фініш", бо не міг чи не хотів досипати продукт, який закінчився.

СПА: відразу після прибуття в готель мені запропонували масаж та спа-процедури. І я зовсім не пожаліла, що погодилась. Масаж робив Ахмет - скалося враження, що він дуже професійний масажист. Масаж включав у себе пінний масаж, пілінг, олійний масаж, маску на обличчя, у мене він був із елементами лікувального масажу. Відчуття після масажу просто неймовірні, втома пропала вмить. Масаж однозначно вартий заплачених за нього грошей.

ХАРЧУВАННЯ

Якщо врахувати співвідношення ціна-якість, то харчування поганим не назвеш. Їжа була досить різноманітною, приготовленою в такий спосіб, що підійде навіть людям на дієті. Кожного дня давали фрукти( на сніданок - яблука і апельсини, іноді перски, на обід та вечерю - персики, сливи, часто кавун та диню, яблука, апельсини). Завжди було кілька видів гарнірів, суп, риба, мясо (одного або двох видів), салати , холодні закуски, млинці, піцца, овочі гриль, на очах у відвідувачів ресторану смажили рибу, млинці, мясні котлети, картоплю, пекли піццу.

Зауваження є тільки щодо солодкого столу - він був досить одноманітний (пудинги та намочене в сиропі печиво і бісквіти), лиш кілька разів були рулети та торти, які сподобались. Морозива в готелі не подавали. Однак, я не вважаю це недоліком, оскільки , якби солодощі були смачними, то втриматись від їх надмірного споживання було б важко ;-)

Сподобалась наявність великого вибору фруктів у власному соці та джемів, які одавали на сніданок. Із недоліків можу зауважити те, що двічі натрапляла на прокисші страви (холодні закуски та йогурт). Підозрюю, що їх виставляли по кілкька разів підряд, незважаючи на те, що строк придатності минув. По суботах в готелі організовували святкові вечері, на яких готували шаурму та велетенський рулет біля входу в ресторан.

Із суттєвих недоліків можу назвати також солодкий стіл о 16 год. Тут подавали буквально лічені шматочки бісквіта чи печива, які розбирали за 5 хвилин перші відвідувачі і більше бісквітів не доставляли. Решті відвідувачів залишались зачерсвілі булочки з оливками чи бринзою, які залишились від сніданку. Однак ближче до кінця мого відпочинку ситуація трохи змінилась - почали давати білше бісквітів, іноді давали щось схоже на щербет чи кульки із промоченого сиропом печива і цих солодощів вистачало вже на пів години.

Також серед недоліків - погана робота кулерів, які стояли біля басейну та в кафе на пляжі - вода в них нагрівалась на сонці і пити її було дуже неприємно, але вибору не було (в автоматах були тільки солодкі напої та газована вода). На рецепшен, в кафе біля басейну та в ресторані стоять кавові автомати, в яких самостійно можна зробити собі каву, капучіно, чай, гарячий шоколад.

Неприємно здивувало і те, що в готелі не видають сніданки з собою. У нас був оплачений ще один день, однак ми виселялись з готелю о 3.40 год. ночі, тому я уточнила чи є можливість взяти сніданки для дітей з собою (оскільки в літаку також не годували пасажирів). У відповідь нам запропонували прийти і поїсти вночі перед відїздом. Мабуть і без пояснень зрозуміло, яке задоволення та апетит може бути від прийому їжі о 3 годині ночі, особливо у сонних дітей...

ПЛЯЖ

Пляж готелю досить компактний, але зручний. Обладнаний лежаками та парасолями. На початку нашого відпочинку був практично пустий, тому місця вистачало всім. Захід в море пологий і мілкий. Із суттєвих недоліків можу назвати лиш те, що на пляжі не прибирають водоослі, тому на вході в море завжди брудно і досить неприємно заходити в море крізь водорослі. Водночас сусідні пляжі (5* готелі, де відпочивають в оснвному німці) дуже чисті, тому і вода біля берега - прозора і чиста. Коли ми зрозуміли це, то купались біля свого пляжу, а біля пляжів сусідніх готелів).

Між готелем і пляжем є кафе на пляжі. Рестораном його неназвеш, оскільки серед асортименту у ньому були тільки напої (кола, фанта, спрайт, вода, з 11 д 16 год. айран) та з 11 год. там пекли піццу і паляниці з бринзою. За піццою та паляницями переважно стояла черга, бо пекли їх тільки одна бабуся та один працівник ресторану.

Рушники дя пляжу видають у СПА зранку з 9 год. і їх можна здати для прання один раз в день до 19 год.

ПРИБИРАННЯ

Прибирали номер кожного дня. Прибирання включало в себе заміну рушників, застилання ліжок (якщо вони були застелені недосконало), винесення сміття, протирання підлоги (якщо вона була явно брудною). Сантехніку мили дуже поверхнево. За два тижні так і не помили кран умивальника жодного разу. Однак жодної антисанітарії у не було. Мабуть недолік прибирання викликані браком прибиральниць. Я побачила в готелі тільки дві прибиральниці, які окрім номерів прибирали ще й туалет на пляжі, ресторан, територію навколо басейну. Тобто вони працювали безупину увесь день - дуже жаль їх було, це важка праця.

У приміщенні готелю є МАГАЗИНИ. В одному із них працює дуже привітний молодий хлопець, який спілкується на кількох мовах, в тому числі вільно розмовляє російською (навчався в Харкові), залюбки торгувався і опускав ціни на товар на 20-40 %. Після відвідуваня магазинів в Сіде ми зрозуміли, що не варто навіть ходити кудись ще, щоб купити все необхідне, оскільки ціни в цій крамничці (із врахуванням торгу) дуже низькі.

У підсумку хочу порадити людям, які звикли відпрчивати в хороших 5*-их готелях, не очкувати дива і супер якосі від цього готелю. Однак, враховуючи невисоку ціну, привітність персоналу та наявність всього необхідного для зручного відпочинку, я б поставила Larissa Beach Club відмінну оцінку. Адже, незважаючи на певні недоліки, мені хочеться повернутись туди ще!

Таня оценила сервисы

привітний персонал затишна атмосфера близько до моря хороший захід в море наявність хамаму та сауни (у будь-який час та безкоштовно)
відсутність ліфтів та допомоги з доставкою валіз на верхні поверхи готелю поверхневе прибирання номерів відсутність інтернету (всюди окрім рецепшен) відсутність спортзалу та регулярних організованих колективних занять спортом не прибирають водорослі на пляжі
Добавлено 20.06.16 20:41 (10 283 символов в тексте)

13:39 24.06.16

Добрий день, дякую за детальний опис готелю. Виникло пару питань, яка вартість масажу, що є для годування дітей? Також погана новина щодо прибирання пляжу, там таке місце, що багато водорослів, чи так прибирають? в нас маленькі діти , які люблять сидіти на березі - гратися. При поселенні щось давали?

14:01 24.06.16

Доброго дня! Вартість масажу (комплексного, який я описала) 25 доларів, є варіації дешевшого масажу, якщо він буде не на все тіло, або туди не входитиме пілінг, пінний масаж. Водорослів біля берега трохи було, але я б не назвала пляж брудним. Якби не контраст із сусідніми пляжами, я б і не додумалась, що ці водорослі можна виловлювати з моря. Насправді пляж прибирають (ставлять на місце лежаки і складають парасолі, постійно чистять смітники, які розміщені досить густо посеред лежаків, збирають сміття по всьому пляжу). Усі діти сиділи на березі і гралися - жодного дискомфорту не було.При поселенні давали лиш браслети і карточки на рушники для пляжу. В кімнаті у ванній кімнаті є гель для душу (велика ємність, в яку доливають гель) та рідке мило. Туалетного паперу завжди ставили по кілка рулонів, рушників завжди вистачало і їх кожного дня міняли. Рушники білі і чисті, як і постіль. Не помітила жодних плям чи недосконалого прання постільної білизни та рушників.
Щодо годування дітей, мені важко оцінити ситуацію, бо мої діти вже досить великі (10, 10 і 12 років) і вони харчувалися тою ж їжею, що й дорослі. Але було дуже багато сімей із малесенькими дітьми навіть до року. Їжа вся там приготовлена без спецій, завжди є вибір серед овочів гриль, гарніри також є без жодних домішок, думаю що все це може підійти дітям. На сніданок є молоко (окремо наливається), натуральні йогурти та йогурти з цукатами, багато фруктів у власному соці, яєшня (варені яйця та смажена яєшня).

14:06 24.06.16

Дякую за выдповідь, я мала на увазі презент якийсь давали за номер нормальний?

14:12 24.06.16

Ні, не давали. Нас переселили просто на моє прохання. Правда довелось до обіду наступного дня тричі бігати на рецепшн (то ще не виселились, то ще не прибрали номери...), але ніхто не вимагав і навіть не натякав на оплату за хороший номер

17:38 24.06.16

Дякую за інформацію)