Регистрация: 01.07.16
Отзыв об отеле Belport Beach (отель был переименован 01.01.20)
Отдыхал C маленькими детьми в
июне 2016
14.06.16 - 23.06.16

Прекрасне море і клімат! З дітьми - хорошого рівня готель за свої гроші!!!

Відпочивали: з дитиною не повних 2 роки.

Відпочинком задоволенні. Тим більше враховуючи потраченні гроші.

1. Розімщення готелю: ПРЕКРАСНЕ. Одразу на березі моря, позаду готелю гори. Також сосни, кедри. Клімат чудовий.

2. Готель: Територія невелика, але ми спеціально вибирали невеличкий готель, щоб з дитиною не ходити багато по спеці. Територія готелю чудово доглядається. Кущики, пальмочки, статуетки звірів, які до вподоби дітям. Алея між корпусами завжди приємно милує око. На території готелю живуть маленькі черепашки (нарахував 6-ть штук) - діти радо їх годують огірками і іншими овочами. Радості немає меж.

3. Номер: дійсно, номера не великі. Але знову ж таки: ми про це знали, бо дивилися характеристики і читали відгуки. Нам було комфортно в номері. Можливо з двома дітьми і тісно. Але кажуть, що в корпусі біля горок водних номера побільше.

В номері все працювало: гаряча вода, кондиціонер, міні бар, телевізор (плазма). У нас був номер 2112 на першому поверсі. Вид з вікна - не для естетів. З балкону через два метра - паркан. АЛЕ!!! Паркан обвивають пахучі квіти, росте екзотичне дерево - тобто створюється прекрасна тінь. І тишина. Нам була тінь в жару в пріоритеті ніж вигляд на басейн з криками дітей і парілка від жари. Знову таки - кожний обирає те, що йому до вподоби. Правда попереджю, що в деякі ночі турбували комарі - просто ми спали з відкритим балконом, так як дитині протипоказаний кондиціонер. Тому беріть рейд чи ще щось подібне. Але не переживайте вдень комарів нема, все ок!!!

4. Море, пляж: Море КАЗКОВЕ! Тепле, чисте, неймовірне. Кілька разів міняло колір. На пляжі - спочатку йде пісок, ближче до моря галька. Ми знали про гальку - тому брали спеціальне взуття. Але тому, що галька, власне море дуже чисте і не мутне. ВЗУТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ РЕКОМЕНДУЮ! На пляжі чисто, лежаків вистачало. Напрягало лише те, що деякі туристи з вечора займали найкозирніші місця рушниками, а приходили 9-10 година... Але то таке. Пляж достатньо великий, без проблем користувалися пірсом сусіднього готелю. Якщо пройти вліво, то за камінням є тиха бухточка, де можна покупатися майже на одинці і зробити фотосесію. Від пляжа дуже близько до бару готелю - 3 хв і ти сходив за напоями. Рекомендую скупатися вночі - благодать!

Нюанс: так як в Кемері гори, то сонце сідало о 19:00. Тобто ще було світло, але загаряти вже не виходило!))

5. Харчування: Якраз тут виникали певні питання! Ні, не кажіть: "Я так і знав (-ла)". Голодними точно не будете. Я навіть поправився. Просто готель сімейного типу, а дитячого меню, хоча б на рівні овочевих супів, гарнірів і т.д. немає. Правда скажу наш малюк голодним не був: вибирали гарніри без спецій, картопля фрі, випічка: булочки, круасани, блінчики, яєшня, яблука...

Так в чому певні питання - спитаєте Ви? Справа в тому, що спочатку все було добре, але якось кілька днів харчування спортилося, люди написали жалобу, приїжджав навіть управляючий готелем і все стало на свої місця. Але ж хотілося б без цих юансів...

Плюси їжі:

-неймовірна випічка: булочки,хліб, круасани

-достатній вибір солодкого: різні тортики. Шеф повара дуже часто вивозили великий торт, різали його і роздавали гостям. Моя дружина сладкоєжка - тому вибір для неї був огого.

-не помітив такого, як це часто буває в турції, що ранкове блюдо заправляють іншим соусом і подають на обід.

-завжди щось жарять на мангалі

-увага шеф поварів, самі смажуть на мангалі, постійно на виду, респект їм.

Мінуси: їжі:

-Хто любить багато м'яса - то на жаль! Курка і котлети з баранини. Два рази була риба (один з них невдала - якраз в дні коли харчуваня погіршилося)

6. Персонал: ВІДМІННО! Посміхаються, завжди дадуть відповідь на твоє питання. Напої наливають з посмішкою, жартують. Персонал створює настрій цього готелю. Аплодую Вам!

7.Напої: Алкоголь як і всюди в Туреччині в такого рівня готелях!(( Мені було до вподоби біле вино і пиво. Пиво слабоалькольне але норм на смак. Турецькі ракія, джин і т.д - не моє!))

Соки пакетовані з автомата цілий день. Також пепсі, спрайт, фанта. Також цілодобово кулер з простою водою.

Кава - з автомата. Добротна. Пили капучіно і американо.

Чай - хороший, з чайника.

Молоко - завжди було, без проблем кипятили для дитини.

8.Басейни - два. Один з дитячими горками. Горки працюють годину зранку і годину в обід. Цього вистачало. Басейни чисті, їх чистять кожний вечір.

9. Анімація - Браво! Молодці! Для жінок - зарядка, фітнес. Волейбол для всіх бажаючих. Вдень працює дитяча кімната - де аніматор не просто сидить, а бавиться з дітьми, тобто приділяє їм уваги. В кімнаті - мультики, малювалки і достатньо іграшок.

Ввечері - кожного разу анімація. спочатку для дітей, потім для дорослих. завжди цікаво.

За час перебування: було вогняне шоу, два рази пінна дискотека, шоу барабанщиків.

Аніматори привітні, завжди питають як справи, створюють настрій. РЕСПЕКТ, ВАМ!!!

10. Екскурсії і покупки: не їздили, не знаємо! Але чули що ціни на вулиці значно дешевше ніж в гіда.

Ніби нічого не забув!)))) Будуть питання - радо відповім.

Готель рекомендую для пар з дітьми і людей кому за 40-ок. Молоді рекомендую шукати готелі в самому Кемері.

Прекрасний, бюджетний відпочинок! Якщо Ви захочете розкоші за такі гроші - то Вам звісно не сюди, але ціна-якість нас абсолютно влаштувала.

розташування анімація послуги для дітей персонал море
немає дитячого меню уборка
Добавлено 01.07.16 19:01 (5 314 символов в тексте)

12:48 09.07.16

Здравствуйте. Что вы можете сказать по поводу Спа салона. ???

22:47 13.07.16

Прекрасный позитивный отзыв, подробный - спасибо! Вот, что значит, правильно настроится на отдых!

Все отзывы Boob (2)