Регистрация: 09.10.13
сентябре 2014
06.09.14 - 19.09.14

Супер готель.

Дуже хороший готель,усім рекомендую. По сервісу, чистоті, ремонту, розміщенню нічим не уступає Єгипетським п'ятіркам ( по чистоті напевне і краще). Готель невеликий і це його перевелика перевага. По перше заселяють дуже швидко. По друге більший вибір у ресторані і відсутність там черги. По третє завжди можна зайняти той лежак який тобі подобається, ане той який вільний. По четверте менше людей на пляжі. Готель дуже зручно розміщений. Близько до аеропорту їхати 30 хвилин. Зразу біля готелю є автобусна зупинка. Звідки можна доїхати до Старого Несебру за 10 хвилн, до Сонячного берега 15-20 хвилин, і в будь яке місто.Ми їздили у Старий Несебр дуже гарний півострів усім рекомендую. На Сонячному березі можна купити дешевше сувеніри і одяг, дітям покататися на качелях, туди краще їхати ввечері. Також ми самі їздили в Балчик там є дуже гарний, великий ботанічний парк і палац королеви Марії. Їхали так: від Еврідіки автобусом у Варну там пересіли на автобус у Балчик. Парк розміщений при вїзді у місто. Нам на двох вийшло в три рази дешевше ніж їхати з екскурсією. Тепер трохи про готель. Сам готель новий побудований у вигляді корабля, усі номери з виглядом на море. В номері є чайник, фен,хороший новий кондиціонер. Сніданок шведський стіл. Пляж біля готелю- пісок. Відпочивали два тижні, хотілось ще. Усім рекомендую хороший готель

оксана оценила сервисы

розміщення сервіс
немає
Добавлено 16.07.16 11:55 (1 338 символов в тексте)

00:44 06.10.16

Спасибо!!!