Регистрация: 15.08.16
августе 2016
07.08.16 - 14.08.16

Затишний.

Тільки повернулись з відпочинку з Болгарії. В Паломі відпочивали вперше. Перше враження зовнішнього вигляду,якось нас не вразило,але нехай це не псує Вашу оцінку. Ми приїхали в 7 ранку і наш номер був зайнятий,однак нам запропонували залишити речі і прогулятись,або відпочити біля басейну на території готелю. Як тільки номер звільнився нас відразу після прибирання поселили. І хочу сказати,що такі чисті та охайні номери Ви знайдете не у всіх трьох-зіркових готелях у Європі. Номер прибирали щодня,рушники міняли через 2 дні. Ми спокійно залишали в номері свої цінні речі.

Сніданок в готелі - стандартний шведський стіл...Однак всього було вдосталь; завжди був вибір фруктів і випічки.

Дівчата на рецепції дуже приємні,постійно посміхаються..Якщо володієте англійською або російською,то швидко порозумієтесь.

Послуга користування праскою - 2 леви за годину( ми з подругою встигли перепрасувати усі свої сукні та футболки).

Дуже класна зона відпочинку біля басейну....басейн має перегородку для зовсім маленьких діток,де дуже мілко. Частина для дорослих достатня,щоб нормально поплавати. Є достатня кількість лежаків біля басейну.

Одним словом,ми дуже задоволені,що обрали саме цей готель)

надзвичайна чистота сушка для білизни на балконі кондиціонер в номері москітна сітка на дверях на балкон комфортний басейн
немає сушки для волосся в номері
Добавлено 15.08.16 23:02 (1 202 символов в тексте)
Все отзывы Оля (1)