Регистрация: 15.09.16
сентябре 2016
01.09.16 - 12.09.16

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ З ДІТКАМИ

Доброго дня!Відпочивали в готелі у вересні 2016 року!!!Відпочивали сім"єю з дитиною 1 рік та 3 місяці.Залишились тільки хороші враження!!

Приїхали до готелю в 22 год вечора,дуже швидко заселили і ми ще потрапили на пізню весерю в один з ресторанів.Та їх є три.

Якщо говорити про харчування,то можна сказати,що воно там хороше,не супер,але досить непогане,завжди є риба,м"ясо,овочі.

В одному з ресторанів є відведене місце для діток з дитячим меню.Але ми там не харчувалися,тому що було що дитині взяти і в звичайному меню для дорослих. Пиво подають тільки в пляшках,що є дуже велика рідкість ,переважно у одноразових стаканах.

Якщо ви хочете перекусити напротязі дня,біля пляжу є ресторанчик де можна взяти піцу,пасту,картоплю фрі,салати ,напої та десерти.

Напротязі дня по пляжу ходять офіціанти та приносять напої,що дуже зручно,не потрібно ходити самому.

Ресторан а-ля карт вважаю що взагалі немає сенсу відвідувати,тому що там такі самі страви як і у всіх ресторанах,просто з хорошою подачею))

Багато пишуть,що море мілке,так як ми були з малою дитиною,нам було ідеально.Захід піщаний,і взагалі всюди пісок.Спочатку мілко,через 20-30 м глибина де можна поплавати.Єдине для любителів рибок там немає що робити,тому що коралів там абсолютно немає.

На території готел. 2 величезних басейни для дорослих,та 4 для діток.В кожному з яких величезні гірки,можна сказати міні-аквапарк.Дітям від 3 років там скучати точно не прийдеться.

Номера просторі.Ми жили на першому поверсі з терасою ,яка виходить на басейни,дуже було зручно,ы дитина могла вийти на вулицю побыгати.

Кожного вечора проводять різноманітні шоу.Бували цікаві,а бували і не дуже.Але взагальному нормально.Хто хоче потанцювати у WOW барі диско до 02:00 ночі.

ОКРЕМА ПОДЯКА ПЕРСОНАЛУ ГОТЕЛЮ.!!!!Я ще ныде не зустрычала таких щирих ,выдкритих та приэмних людей.От справды найбыльше враження в цьому готелы на мене справив персонал.Коли адміністратор в рестораны може підійти і витерти соплі твоїй дитині,і воно не виглядає наіграно,а щиро.Вони дуже люблять діток,дуууууже.Всі завжди усміхнені,швидко приносять замовлення.

Одним словом я рекомендую даний готель для відпочинку.Сподіваюся вони будуть тримати свій рівень і надалі!!)

Добавлено 15.09.16 16:06 (2 210 символов в тексте)

17:45 27.10.16

Уважаемая Тетяна.
Мы искренне благодарим Вас за отзыв.
Будем рады вновь видеть Вас и Вашу семью в отеле.
С самыми теплыми пожеланиями.

Все отзывы Тетяна (1)