Регистрация: 29.08.16
Отдыхал C маленькими детьми в
сентябре 2016
06.09.16 - 13.09.16

Повернулись з Ефталіі додому 13 вересня пізно ввечері, з...

Повернулись з Ефталіі додому 13 вересня пізно ввечері, з масою позитивних емоцій!)) Приїхали в готель в 6:00 ранку, знали що поселять в 14:00, але на рецепції нам запропонували фемелі кімнату з доплатою 150 у.о. (Їхали в стандарт) Відмовились, тому що в номері сидіти не збирались. Одягли нам браслети і ми пішли на сніданок. Повернувшись попросили нас відвести перевдягтись пішли на пляж, йти хвилин 10 . Не знали ще як їздить автобус( Кожні 10-15 хвилин з 7 ранку до 2-х ночі!!!). На пляжі просто клас! Багато басейнів, дитячих і дорослих, аквапарк! Старшого сина не бачила майже). На пляжі багато різних ресторанів де можна поїсти і не їхати на обід в готель. МОРЕ ТЕПЛЕ МАЙЖЕ 30 С. Маленький мінус захід в море, крупна галька в метр, а потім пісочок. Але це не заважало насолоджуватись його теплом! А, ще, дуже солоне, ниряти було погано, але це також нам не заважало). В Україні зовсім не таке. Навіть Азовське холодніше!

В готель повернулись о 13 годині запитали за заселення, нам на рецепції знову запропонували фемелі вже за 100 у.о., відмовились. Пішли обідати і вже після обіду нас заселили. В стандарт. Номер хороший, світлий, чистий. Все працювало! Взяли сейф, платно 3 дол. за день. Прибирали кожного дня, міняли постіль через день, а рушники кожного дня, лишали жіночці 1 дол. Дуже привітна та мила!

Годували дуже смачно та різноманітно! Кожного дня дивували різними видами м'яса та риби, десертами та багато різного не стану розписувати. Ми їздили з малою дитиною, було що вибрати для маляти.

Ще хочу написати про їх ринки та магазинчики. Торгуватись нам сподобалось!!! Особливо хочу відмітити пару магазинів і передати великий привіт з України Тофіку та його дружині Ліді. Великий вибір різного товару, хороше обслуговування та взагалі дуже привітні та добрі люди!!! Роблять дуже великі знижки!!! Знаходяться на базарчику як йти до пляжу зліва в самий кут, на другому поверсі Ліда. Супер товар! Ми задоволені якістю)) Ще дуже хороший продавець та людина Мурат! Також дещо придбали у нього. Гарно скидав ціни. Його магазинчик знаходиться як йти від готелю до моря за магазином хутра та шкіри зліва самий останній вгорі.

По готелю у нас претензій зовсім не було! Відпочили класно! Рекомендуємо!! Дякуємо всьому персоналу!

Логотип отеля

alenaikutarenko-221 оценил сервисы

Подходит для отдыха

Удобство расположения

все плюс
не має
Добавлено 19.09.16 00:06 (2 252 символов в тексте)

23:25 19.09.16

Подскажите пожалуйста ,на территории аквапарка рестораны и бары бесплатные?пользование ими входит в стоимость тура?не знаете ли в октябре горки работают?

11:37 20.09.16

Доброго дня! На тереторії пляжу (аквапарку) бари та ресторани безкоштовні. Є бари платні. Можна відвідувати, з обіду працюють. Думаю, що горки працюватимуть, так як там ще сезон.

16:34 26.09.16

Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи є wi fi на території готелю ? платний чи безкоштовний? Дякую

22:51 27.09.16

Доброго дня! Так, wi fi є на всій території, на пляжі (поганенький) в номері також був. Працює нормально. Безкоштовно)))

21:05 30.09.16

Здравствуйте, подскажите,с каким тур-оператором летали? Купили тур у Джоин-ап,вылет в октябре,а уже проблемы-2 дня "украли" в связи с переносом рейса, и тур агент сказала,что частенько отказываются туристов в самолете кормить,а мы летим с детьми,переживаем...первый раз с этим тур-оператором,с другими таких проблем не было. Спасибо!

00:07 01.10.16

Здравствуйте! Покупали тур через Джойп ап. Авиа-чартер, поэтому, я думаю, нас не кормили, брали еду с собой. Были только напитки 1 раз носили. Тоже были с 2-мя детками. Нас предупредили что кормить не будут.

Все отзывы alenaikutarenko-221 (1)