Регистрация: 21.09.16
Отзыв об отеле Iron Ambassador Plaza Hotel (отель был переименован 01.09.19)
августе 2016
20.08.16 - 27.08.16

Маленький пляж - тіснота! Никому не советую!

Відпочивали з 20.08.16 -27.08.16

Путівку купляли все включено! Друга лінія готелю від моря, але йти не довго. Плюсів мало - гарний краєвид з вікна номера - гори. Інтер'єр готелю - сучасний, красивий. Ми жили в головному корпусі, на третьому поверсі, номера маленькі, тапочок не видають.Телебачення - канали турецькі і 2російські . Кондиціонер працював. але грязний тобто повний пилюки... Чистота - прибирали добре коли кладеш чайові на ліжко. Але підлогу ні разу не мили в номері. Так на 4 з мінусом...Сейф - ПЛАТНИЙ! Чоловік казав що можна ним було користуватисяі і без плати, якось він там розібрався з ним))) Інтернет - платний! 15 баксів - на все перебування в готелі, от тобі і все включено! Хамам - платний в готелі від 20 $, але ми найшли дешевший ( у вуличних гідів) , у готелього гіда - екскурсії від 50 баксів! У вуличних гідів - від 15 $. Приїхали вранці - поселення на 12 годину дня, ми здали багаж в камеру схову, і одразу на пляж - ооо! це окрема історія - ПЛЯЖ -шезлонги всі зайняті ! Сказали почекайте, коли хтось піде - то тоді можете займати, і ти ходиш і виглядаєш - де б тобі зайняти три вільні шезлонги!!! Територія пляжу малесенька, шезлонгів понатикувано тіснесенько, так що сусідство буде ДУЖЕ БЛИЗЬКЕ - І НЕ ЗАВЖДИ ПРИЄМНЕ!!!. На пляжі все платне окрім води і чаю, якщо хочеш зайняти шезлонг - плати, за рушники пляжні - плати, доріжка до моря - слизька і ніхто її не думає чистити, одним словом - пляж ДУЖЕ замалий на таку кількість гостей. Персонал на пляжі байдужий - хамовитий, дівка з казахською зовнішністю - сварилася з гостями, коли ті почали казати , чому платні рушники на пляжі. Одне радувало - що теплесенька вода, галька, тебе ніби виштовхує на поверхню. Але людей -повно, як на Чорному морі ))) А в останній день, якась гидота викинула сміття - то цілий день купалися всі - в целофані, огризках, і ще не зрозуміло чого - ФУ!!! нудить до цих пір... В готелі все треба дізнаватися самому - це дуже великий мінус. Столова - нічого такого, щоб здивувало . Але дуже великий вибір оливок , зелені багато різної, з морепродуктів - одна риба і то не кожен день. Курка - яку дома не їмо ( окрім домашньої)) - то була кожен день, різні види ковбас - це просто жах - на смак - НІЯКІ! Столи не дуже чисті, і підлога - слизька. Їжу не дозволялось брати в номер, чи на пляж. А що робити тому, хто хоче їсти вночі )))) Кави ранкової - немає, тільки з 8 ранку, багато гостей прямо на рецепшені лаялись -тому що хтось привик пити о 7 ранку - всім все пофіг. Загалом враження - позитивні, тільки ні якому разі не від готелю, ніколи туди не поїдемо. Ми читали відгуки про цей готель, більшість негативні - і подумали що це розбалувані гості писали, але все виявилося ще гірше. Не приємно було, коли дитина взяла фрукти, і його завернули в столовій - адміністратор готелю - не дозволили, це добило остаточно. До речі був сезон кавунів і динь - то давали може разів 2, диня була зелена і не смачна. Яблука і груші - ми тирили тихенько )) і лукум також...))) Це до речі ми бачили як робили всі це... Це смішно - але це правда. Але ж люди - я купувала путівку, щоб ні в чому собі НЕ ВІДМОВЛЯТИ! - А НЕ ДОЛАТИ ВСЯКІ ЗОБОРОНИ ЇХНІ !!! Ніколи, і ніколи туди не поїдемо. Розваг - повний нуль, скукота. Басейн - штиряло хлоркою за кілометр, слава Богу там люди майже не купалися. Масажисти які працюють в готелі - навязливі дуже - ми цього не любимо - як цигани якісь - пропонують свої послуги, і коли ми поцікавились скількт коштує - а це 20$, то ми культурно почали відмовлятися, а вона вдогонку - та хіба це гроші!!. Подивилась я на цю шавку - дуже стрималася не послати, але вона зрозуміла по погляду. Всяка бидлота ще тобі буде розказувати про гроші... Вони між собою щось шварготять - і пойми чи лають і чи обмовляють... Центр міста - гарний, але продавці як собаки кидаються щоб ти в них щось купив, люблять торгуватися.... Ми навпаки. До речі ліки треба брати з собою з дому, більшість у них відпускається по рецепту лікаря, ми купували, інструкція написана по їхньому - нічого не зрозуміло, сказали скільки пити разів на день і все.

Добавлено 21.09.16 18:42 (4 069 символов в тексте)

21:23 27.04.17

Полностью согласен.