Регистрация: 18.10.16
Читательский охват:
августе 2016
05.08.16 - 12.08.16

Дуже сподобався готель і відпочинок!!!

Відпочивали з чоловіком в серпні 2016 року і залишилися дуже задоволені!

В готель нас привезли уже вночі, відразу заселили в номер, де нас чекала вечеря і фрукти. По нашому проханню нам дали номер з виглядом на море (третій поверх) і це абсолютно безкоштовно. В номері був чайник, вода питна, чай, кава, утюг, гладильна доска і сейф, все працювало без проблем. Прибирання було кожен день, постійно залишали нам бутилку питної води, змінювали полотенця і постіль, все білосніжне. До чистоти також претензій не було, все чисто і охайно.

Харчування взагалі вразило, не очікували такого різноманіття страв, що на сніданок, що на обід, що на вечерю...і жарене, і на пару, і на грилі, різноманітні салати, свіжі овочі, м"ясо, риба, паста, тобто кожен може підібрати собі страви до смаку. Кожного дня свіжа випічка, смачний хліб, великий вибір десертів, постійно свіжі фрукти( фініки, апельсини, грейпфрукти, виноград). Дуже сподобався алкоголь, не розбавлений!!! Готували нам різноманітні коктейлі, як на пляжі, так і в лоббі. На вечерю можна було попросити бокал вина, офіціанти ніколи не відмовлять, а з радістю принесуть.

На рахунок обслуговування взагалі недоліків немає, всі дуже привітні і щирі, завжди намагаються якнайкраще догодити. Персонал Дуже хороший, особливо офіціанти і аніматори)))

Дуже сподобалася територія готелю, вона хоч і дуже величезна, зате чиста, кругом прибирається. Там багато зелені і гарне освітлення ввечері. Територія пляжу теж дуже велика, лежаки відразу біля моря, є також біля басейнів. Так як це пляж готелю, інших людей там немає, кругом галька, немає великого каміння, пляж постійно прибирають.

Море взагалі супер, вода надзвичайно чиста і тепла, видно корали, рибки кольорові, біля берега мілко, немає обривів (зручно тим, хто з дітьми відпочиває).

Ми залишилися задоволені відпочинком, отримали море вражень і чудові емоції)))

Елена оценила сервисы

особистий пляж чисте. тепле море смачна кухня
Добавлено 18.10.16 18:00 (1 886 символов в тексте)

20:54 20.10.16

Шановна Олена!
Щиро дякуемо за детальний позитивний відгук, який є дуже цінний для нас.
Ми счасливі, що Ви задоволені відпусткою, насолодившись смачною різноманітною їжею, теплим корраловим морем і, звісно, ввічливим дружнім персоналом.
Ми будемо раді знову вітати Вас у нашому готелі Барсело Тіран Шарм
З повагою,