Регистрация: 30.10.16
октябре 2016
16.10.16 - 22.10.16

3.7

Претензия - не влияет на рейтинг

Море, сонце і місцевість спасли відпочинок.

Хочу сказати всім кому важливо, з приблизно 200 чол. відпочиваючих було 5 українців в т.ч і ми, решту наші друзі "росияны" Відповідно все розраховано на рос. тематику - новини в холі, 4 канали рос., вечір підборка типу "Валера-валера", "о боже какой мужчина" і ще парочка, шоу - пупсик шоу все повністю.

Гід на зустріч не прийшов, прочекали 20 хв. більше його чи її не шукали.

В їдальні черги і толкучки, їда одноманітна з фруктів яблуко та грейфрукт. Номера, маленькі але доволі милі, для двох людей достатньо. Рушники дають, мильне брильне везіть з собою.На пляж рушників немає, з готелю не дозволяють брати. Лежаків мало, бабушки займають, рушниками обв'язують ще з раннього ранку.

Розташування доволі вдале, до моря 5 хв. з вікна номера море видно. Навпроти підземний перехід, зупинка автобуса №50 за 1$ довезе в Аланію. Базар напроти, ТЦ, дитячий майданчик розваги, морозиво, а по ср. приїздний базар, варто відвідати.

Дуже багато пенсіонерів, як тільки приїхали був шок, пансіонат кому за 60., згодом за два дні трошки заселилось молодих.

спасти ситуацію можна, залежно за чим ви приїхали, море чудове. пісок з галькою.

Варто взяти машину на прокат 35$ та пмм 1.50$ і поїхати в Сіде, Манунгат, Аланію. В Аланії є базар від порту вище в гори, не для туристів, тому ціни адекватні.

В порту багато екскурсійних яхт від 12-15$ і вище. Всюди треба торгуватись . Таксі дорого.

розташування вайфай на рецепшині гарний вигляд з вікна
мала їдальня багато росіян скучні вечори малий басейн платний сейф
Добавлено 30.10.16 23:08 (1 414 символов в тексте)

17:14 23.03.17

Ну и отдыхали бы у себя в Одессе ,если русских вам много.

Все отзывы МАрта (1)