ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Reviews: 1
Comments: 0
Readership: 549
Photos: 0
Vacation as a C маленькими детьми in
December 2016
02.12.16 - 09.12.16
- Recommend this hotel

3.8

4 accommodation

5- service

3 food

Correct review - affects rating

Готель хороший сам по собі, а харчування хотілося б краще.

Загальне враження від відпочинку склалося хороше. Подобається відпочивати взимку. Виїхавши з снігу , опинитися на сонечку дуже приємно. Але не треба забувати, що листопад, грудень, січень це період вітрів. Отож не забудьте взяти теплі речі. Ввечері досить прохолодно одягали куртки). Летіли з ТUI. Туроператор допомагав у всьому: інформація по підбору готелю, документи. В Єгипті також відчували себе захищено і проінформовано завдяки гіду.

Поселили нас на другому поверсі. Хоча з двома дітьми могли хоча б поцікавитися, чи буде так зручно. При тому, що готель був заселений на 30%. Вільних номерів було багато.У номері було два ліжка. Донесли розкладужку без проблем. За проханням дали горщик. За 15 євро взяли дитячий візочок на прокат. Прибирання було хороше і з чаєвими і без.

Дуже сподобалася територія готелю. Вона величезна. Вся у зелені і квітах. Басейни по всій території. Всього їх 18. Найбільше сподобалися дитячі (з підігрівом). Поділена територія на дві зони. Перша - активна. Там постійно працювали аніматори (танці, аквааеробіка). Є бар де можна перекусити салатиками, картоплею фрі з куркою або рибою філе на грилі. Морозивом і коктейлями. Друга частина-релакс зона. Тихо і спокійно. Також є бар. Тут можна взяти хотдог, бургер і напої.

Не можу не відмітити персонал. Всі на своїх місцях. Кожен знає свою роботу. Привітні, і ввічливі. Видно, що адміністрація готелю слідкує за дисципліною. Особливо на кухні. Не встигали доїсти, як приходили забрати тарілки. Не знаю чи хотіли догодити клієнту, чи просто не вистачало посуду. Ну от плавно підійшли до теми харчування. Тут покладу мінус. Перед поїздкою читала багато відгуків типу (їда нормальна, голодними не були). Тепер зрозуміла їх зміст. По-перше, кожного дня готували одні і тіж страви. Картопля з травами по-прованськи всі 7 днів підряд. Ну невже не можна взяти інший рецепт. Їх з картоплею є сотні. Кожного дня фасоля в томаті, і риба філе. Дітям, особливо меншій їсти не було що. Снідали вареним яйцем з чаєм. Сосиски і ковбаса третього сорту. Дома б точно такі не купила. Сподобалися сири, по типу нашої фети. І жарені пончики на сніданок. Є йогурти 4 вида і сухі кукурудзяні хлоп"я 4 видів. З фруктів були банани, гуава, апельсини, яблука, і диня. Минулого року були в цей самий час в готелі Карібіан (там була ще полуниця і якісь їхні екзотичні фрукти).За тиждень ні разу не було ні креветок ні червоної риби. На рибний день пропонували крабів на грилі і суші ( на любителя). Хотілося б різноманітнішого меню.На пляжі є також міні-бар де можна поїсти. Перекусити вафельками і блинами приготованими перед вами. Перше, що ми зробили , коли прилетіли -- це зайшли в кафе і замовили червоний борщ з салом і пампушками. Не хочу нікого настрашити, голодними не залишитися, але й нічого особливого не спробуєте.

Кожного вечора на терасі розважали піснями. Можна було потанцювати.О 20.00 проходила дитяча міні-дискотека. О 21.00 розважальне шоу. о 23.00 доросла дискотека. Дуже зручно, що є інтернет по всій території. Швидкість слабенька, але для скайп і вайбер вистачить.

Загальне враження склалося хороше. Побажання особисто до адміністрації готелю --налаштувати сигнал декількох українських телеканалів. У вас відпочиває багато українців, а канали всі російські.

Бажаю всім хорошого настрою теплої погоди і гарного відпочинку.

TRANSLATE

4.5 Rooms

5.0 Hotel infrastructure

View all
Advantages
перекуси між основними прийомами їжі привітний персонал доглянута територія безкоштовний інтернет
Disadvantages
їжа
Added 11.12.16 18:59 (3 378 characters in the review)
Add comment
Complain

17:41 11.01.17

Ви мене, звичайно, вибачте, Зінаїдо, але таке враження, що Ви вдома мало не кожен день їсте креветок та червону рибу))) В їхньому меню ні разу не бачила таких делікатесів, хіба що на новорічному банкеті. Треба було з"їздити в Хургаду в рибний ресторан та скуштувати.

Sign up