Регистрация: 08.08.15
декабре 2016
31.12.16 - 01.01.17

Хороший готель, дуже близько до центральної площі

Був у цьому готелі з 31Грудня 2016 на 1 січня 2017 року.

Готель.

Почну із холу: в міру просторий та гарно оформлений.

Готель типу "City" як для свого класу дуже комфортний, висотний.

З холу в номери можна піднятись ліфтами їх є досить в наявності, тому черг я не побачив.

Номери комфортні, свіжі і головне просторні. В номері є холодильник, телевізор, кондиціонер, чайник, телефон ну зрештою все що має бути в хорошиг готелях. Єдиним мінусом, як на мне, є те, що вікна зроблені так що їх неможливо відкрити і якщо ви хочете провітрити кінату то це робиться за допомогою кондиціонера. Я проживаав у кімнаті із суміжніми дверями (незнаю чи всі номери такі облаштовані) , що дозоляє обєднати 2 номери, це у випадку якщо вам хочеться ще більше простору або ви приїхали із дітьми, що ж ідея не нова але цікава і зручна. Двері задвоєні тобто від вас і від ваших сусідів окремі двері тому шуму із номеру не чути ( перевірено). Ванна кімната теж тішить: гарно чисто просто і з комфортом.

Сніданок.

Що ж сказати що я задоволений це нічого не сказати. Сніданок в даному готелі, справді справив на мене приємне враження. Вибір напоїв, досить великий вибір страв, є окремий дієтичний стіл, що ж приємно.

Правда в "час пік" місця дещо бракує і потрібно підсідати до когось, або приходити трошки пізніше. Але такі пікові нагрузки скоріш рідкість, а не правило.

Персонал.

За час мого перебування, а це всього одна доба із персоналом готелю мені не приходилось якось особливо пересікатись. Єдине що можна сказати всі виконують свою роботу і це видно. В готелі чисто, хостес зустрічає та вітає гостей, рецепшн зіснює оформлення і поправді досить швидко тому жодних зауважень.

Паркінг.

Готель досить великий, але пробле із паркуванням у вас не винекне. Під готелем діє підземний паркінг, а також за готелем та перед ним є просторий паркінг де можна залишити свою машину.

Розташування.

Готель розташовний фактиччно в центрі міста, до парламенту 10 хв пішки, до центральної площі 15-20 хв повільним кроком.

Це є дуже комфортно, адже якщо ви приїхали в ділових справах або ж просто відівідати це чудове місто ви не будете тратити багато часу на пересування містом , алде центер та діловий квартал( консульства, парламент і тд) знаходиться поруч.

Підсумовуючи вище сказане, готелем та його сервісом я задоволений.

Володимир оценил сервисы

місце розташування сніданок персонал комфорт
не передбачено відкриття вікна в номері. мало місць на сніданку
Добавлено 28.01.17 21:39 (2 342 символов в тексте)
Все отзывы Володимир (11)