Регистрация: 06.05.17
апреле 2017
19.04.17 - 29.04.17

Отличный отель

Були з маленькою дитиною, поселили недалеко від моря, хоча краще б далі - враховуючи харчування краще ходити більше :).

Персонал готелю привітний, охайний та уважний, усі знають англійсбку та більшість російську, нажаль українською володіють лише в привітаннях та окремих словосполученнях, але це зовсім не мінус.

Номера просторі, є гарний касетний кондиціонер, невеликий холодильник-мінібар, досить великий багатодюймовий телевізор. Зручні ліжка, але перевірити їх по максимуму не змогли, мала дитина все ж поряд :)

Кухня дуже смачна і підходить як для харчування дорослих так і дітей - різноманітна, включає багато фруктів, м"ясні страви, овочі, каші, макарони, тощо., тобто все що звично вживати у пострадянському просторі, та і жоден европеець не скаржився :)

Алкоголь теж абсолютно пристойний - вино, пиво, алкогольні коктейлі - за весь час не викликали жодних нарікань. Враховуючи те, що я люблю червоні грузинські вина, наприклад такі як Сапераві, місцеве вино мене дуже приємно здивувало.

Пляж порівняно з Шармом більш пристосований для дітей - пологий та плавний захід у море, без каміння, лише пісочок і кришталево чиста вода. Дуже гарно зроблені місця - лежаки під парасолями, все з дерева, тінька вдосталь напротязі усього дня, для більшого комфорту - місця огороджені невеличкою огорожею.

Але для мене особливістю отелю стала команда аніматорів, ці друзі створювали настрій як напротязі усього дня - вони ходили і запрошували на різноманітні йоги, розтяжки, водне поло, тощо., так і в вечері. Причому приділяли час майже кожному відпочиваючому - розмовляли, жартували, намагалися розважити в цілому. Просто молодчинки, реально. А кожного дня після вечері проводили програми для дітей та дорослих, сумувати зовсім не приходилось :) Було дуже цікаво.

Хоч і об"їздили майже усю Европу, Турцію та Штати - у цьому готелі відпочинком обсолютно задоволені. Все ж таки є щось інтригуюче у Египті, у Хургаді... )) З радістю сюда повернемось в середині жовтня.

номера велика територія харчування персонал
Добавлено 06.05.17 00:20 (1 978 символов в тексте)

18:08 07.05.17

Шановний пан Антон,
Команда Sunrise Royal Makadi дякує вам за ці чудові компліменти.
Ми дуже раді, що ми змогли виправдати очікування і можемо пишатися вашими коментарями!
Ми бажаємо Вам успіхів і з нетерпінням чекаємо Вас знову в SUNRISE Select Royal Makadi Resort!
З повагою,
Адміністрація