Регистрация: 07.06.17
июне 2016
08.06.16 - 16.06.16

Хороше співвідношення ціни та якості

В сезоні 2016 року наш вибір випав на Туреччину. Приїхали в готель ввечері, ще встигли на вечерю, а потім на поселення. До номера нас провів віччливий молодий працівник готелю, який дупля не давав де наше бунгало і номер ;) . але при допомозі карти-схеми і правильного азимуту на місцевості таки виконав своє нелегке завдання ;). Номерав бунгало чисті вміру потрьопані, десь на середину 90х -був шик блєск красота. Персонал вічливий, пляж чистий, місце розташування і панорама шикарні, анімація для дітей хороша Їжа, як у Великодний піст - купа всього, але без мяса ;) В сезрні 2016 в силу певних геополітичних обставин заповненість готелю була менше 50%, як кажуть менше народу - більше кисню, черг та тисняви ніде не було. Біля готелю ( 5 хв пішки) Алара гранд базар,Аквапар, зупинка маршруток на Аланью та автобусів на Анталью

пляж зелена тереторія анімація
їжа старі потрьопані номери в бунгало
Добавлено 06.06.17 23:30 (832 символов в тексте)

23:06 07.06.17

Добрый день уважаемый Олег!Большое спасибо Вам за оставленный отзыв о нашем отеле и рекомендации на Tophotels. Мнения и комментарии наших гостей играют огромную роль для всего персонала отеля и его руководства,
безусловно влияет на улучшение качества обслуживания. С уважением и наилучшими пожеланиями,представитель отеля Елена.

11:15 14.06.17

Накрутка