Добавлено с IP адреса Турции

12.06.17 - 14.06.17

2.7

Внимание: Локальный IP - не влияет на рейтинг

чекали більшого

Відпочиваємо з дружиною. Природа шалена, море досить чисте. Що стосується сервісу, то не все так добре як би хотілося. Найгірше враження від пляжу. Вихід на пляж через бар, який до готелю не має жодного відношення, тобто якщо захотілося пива, то через бар ідеш в готель приблизно 100 метрів по спеці, а потім, намагаючись сховати пиво, назад. Пиво Намагаєшся сховати тому, що. висить оголошення, що приносити напої і їжу на пляж через бар заборонено, а іншого шляху нема. Пляж прибирають дуже недбало, значна частина лежаків та парасольок поламані. А тепер найгірше. Пляж дуже маленький, всього 48 лежаків. І на цей мікроскопічний пляж чудовий туроператор anextour продає тури на два готелі Rомance beach та Romance club, кожен приблизно на 70 номерів. Тому місце на пляжі треба займати о 6 ранку. Окрема подяка бару. Наливають напитки так ніби роблять величезну послугу. Рецептура, а відповідно і смак коктейлів, залежить від настрою і порядності бармена. І коли вам скажуть, що у Мармарисі європейський відпочинок, то не дуже вірте. Особисто нам перебування на пляжі дуже нагадує совковий Крим або Затоку. Принаймі крикливих, погано вихованих русскоязичних жіночок на пляжі точно не менше. І цьому псевдораю ми зобовязані львівській фірмі юнта, за що їм окрема псевдоподяка.

Добавлено 16.06.17 14:47 (1 278 символов в тексте) с IP адреса Турции