Регистрация: 14.05.17
июне 2017
01.06.17 - 17.06.17

Нам сподобалось,але є мінуси!

Відпочивали компанією ,з 4 по 13 червня троє дорослих і троє дітей.Прибули в готель 00:30,посилили зразу, на 4 поверх,номер чистенький ,балкон виходив на внутрішній дворик де просипався зі співом пташок.По приїзду захотілось підключитись до Wifi,но тут несподіванка він в номері неловить і взагалі він тут дуже поганий,бігаєш по рецепшині і ловиш звязок щоб звязатися з рідними.Харчування нам сподобалось,голодними небули,але на тематичних вечерях були черги за стравами як на базарі і не було де присісти.Пляж нормальний но зайти в море це велике досягнення,масаж для ніг конкретний(рекомендую спеціальні тапочки,їх продають на базарі).Прибирали номер щоденно,рушники постійно міняли,міні бар поповнювали,все супер.Писали тут коменти що перевіряли номера і фоткали чемодани!на то була причина!Особисто спостерігала ситуацію що сусідній столик понабирав цілі тарілки оливок,кураги,чорносливу(ну дуже багато,що реально це неможливо з'їсти),то позбігався весь персонал і менеджер готелю,де їм шось пряснювали і стояли над ними і дивились чи це вони все з'їдять, а інша жіночка набрала цілу жменю чаю (~20 шт)і запхала дитині в рюкзак, а ше в когось в номері знайшли 15 кг фруктів(чи це правда не знаю)ну шановні себе так поводити це неподобство,невже ви такі бідні,щоб красти продукти.Тому працівники готелю прийняли міри до відповідних туристів.Дуже дякую адміністрації готелю за привітання для мого сина в номер принесли фрукти і вино, і було в амфітеатрі окреме привітання для нього (син отримав неймовірне задоволення),а вот грамоту забули забрати.Висновок рекомендую цей готель,тут класно,весело і для діток багато розваг.

wi-fi вхід в море
Добавлено 17.06.17 20:18 (1 625 символов в тексте)

12:20 19.06.17

Уважаемая ,(ikuzja)

Дуже Вам дякуємо за ваш відгук! Для наш дуже важливо, що Ви знайшли час і написали ваші враження про готель! Невимовно раді, що в основному Ви залишились задоволені відпочинком! Щодо Ваших зауважень, ми вживаємо заходи, щоб покращіти ситуацію! Обовязково чекаємо на Вас в наступному році!
З найкращіми побажанніми!

Вы всегда можете связаться с нами: info@mukarnashotel.com

С наилучшими пожеланиями,
Mukarnas Resort and Spa Hotel
Администрация отеля

21:10 21.06.17

Добрий вечір громадянин Росії,це не суржик !а моя рідна мова - українська.Цей сайт читають громадяни різних країн, в тому числі громадяни УКРАЇНИ,я написала коментар своєю мовою щоб неспотворювати вашу мову і ненаробити помилок.Якщо ви нерозумієте мою мову - нечитайте,а переходьте до наступного коментаря.
З повагою до Вас громадянка України.

Все отзывы Ikuzja (1)