Регистрация: 22.06.17
июне 2017
13.06.17 - 20.06.17

Готель мрії

Відпочивали ми з дружиною в Єгипті вперше,тому Хургади і Шарму ми не бачили, про порт Халіб можна сказати те, що це новий курорт який з легкістю можна обійти протягом години, багато готелів ще будуються, в цьому куротрті відпочивають переважно Європейці, бо в найближчий аеропорт Марсалам з Києва літаки не літають, а з Європи постйно.

В аеропорт Хургада ми прибули вчасно, нас зустрів представник туроператора (anex tour), який зазивав всіх до себе в чергу на купівлю віз по 27 доларів, однак поряд в будці з надписами "VISA.BANK.EXCHANGE" таку ж візу Єгиптяни продають за 25 дол.(доречі на самій візі є надпис 25дол.), тому відношення до своїх клієнтів одразу відчувається.

Їдучи в цей готель ви ризикуєте прокататись не тісним автобусом з натовпом земляків, а комфортним авто лише для вас, бо через розташування готелю мало хто туди їде,а дарма, так сталось і в нас, легковий mitsubisi довіз нас приблизно за 3години+/-30 хвилин протягом яких всю дорогу з однієї сторони море а з іншої пустеля і гори,а ще можна побачити як живуть не курортні міста через які доведеться проїжати, приїхавши нас зустріли, забрали багаж, дали по вологому рушничку, щоб ми витерлись з дороги, відправили на вечерю, і одразу заселили, все було швидко і якісно.

Номер був стандарт, туроператор пропонував нам,якщо є притензії то нас переселять в кращий номер, але притензій в нас не було, було справді дуже чисто,прекрасний інтерєр, вигляд з балкона на внутрішній дворик з басейном, вай-фай, холодильник в який щоденно додають воду, за сейф не потребували завдатку як в деяких готелях, гарне чисте і велике ліжко, багато дзеркал, фен, чайник+чай+кава+вершки+цукор.

Харчування на високому рівні, все гігієнічно, повара і офіціанти виглядають чисто, жодних мух і комах, готують різноманітно,смачно, протягом наших семи днів нам вдалося скуштувати все,були і суші і краби і кальмари і риба і мясо і курятина і все все все.

Територія готелю невелика, але гарна, є вихід з готелю у внутрішні торгові ряди (у торгових рядах на першій береговій лінії все значно дорожче) в готелі є міні аквапарк, дитячий аквапарк, є прекрасна набережна вздовж заливу на бурезі якої є кафе і ресторани і цілодобово причалені різні яхти,що возять на екскурсії.

Пляж розташований за 200-250 метрів від готелю, вхід піщаний, плавний до пояса, є 2 проходи через риф,яких немає в сусідніх готелях, тому вони змушені заходити через пірс,або йти на чужі пляжі(в тому числі на наш пляж), при поселенні в готель видають картку на рушники, які видають на пляжі, рушники можна отримувати скільки завгодно разів і щоразу чисті і сухі,а стелити їх собі вам не дозволять працівники пляжу,які пройдуть до обраного вами місця застелять рушники і пересунуть ваші шезлонги куди забажаєте, і все це з усмішками і побажаннями гарно відпочити, обовязково візьміть з собою маску для плавання,щоб помилуватися кораловими рифами, або купіть вторгувати можна недорогу і за 10 доларів, непожалкуєте, пляж знаходиться в гавані,тому хвиль що кидатимуть вас на рифи не буде, море дуже живе,багате на риб,медуз,скатів.....,а ще офіціанти розносять напої одразу з бару до шезлога,тому можна навіть не вставати

Клімат не душний і не вологий, сонце просто шкватить вас як на сковорідці, а ще є досить сильний вітер, навіть в тіні може так обвітрити що шкіра буде пекти, вечори злегка прохолодні,а захід сонця мммммммммм.......

Також туроператор як міг намагався всунути нам різні екскурс тури, від яких ми щоденно відмовлялись,а він в свою чергу на нас образився і почав "шуткувати" щодо того що ми купуємо ці екскурсії на стороні а не в нього, як на мене,то це не його діло, і взагалі в серці залишився осад щодо цього.

Анімація була, але ми не поціновувачі їх діяльності тому наша оцінка буде не обєктивна, можу сказати що аніматори були позитивні і дуже старались тримати всіх на позитиві,а з організованих заходів порадував безкоштовний боулінг, було весело.

Вразив сервіс, ніхто не натякав на чайові, я не бачив жодного TIP BOX, але після декількох днів там захотілось віддячити працівникам за якісно виконану роботу, доречі прибиральнику в номері ми дали на чай не одразу а після того як побачили рівень його вміння, сервіс відчувається в дрібницях і в піклуванні працівники дорожать своєю роботою, на наших очах на роботу приймали двох хлопчиків (не старше18р), одного офіціантом,а одного в рятувальники(останній здавав екзамен і діставав потопаючого з води),звісно я розповів не все, і мій досвід спирається на порівняння того,що я бачив раніше,але і я і моя дружина дуже задоволені цим готелем і спогадами що він залишив для нас.

сервіс сервіс і ще раз сервіс
хібащо 200м до пляжу якщо це можна назвати мінусомм
Добавлено 22.06.17 18:19 (4 649 символов в тексте)

12:44 24.06.17

Дорогой Игорь,

С уважением,

Руководство отеля

22:57 13.07.17

Ігор,
А який контингент відпочиваючих у готелі?
Чи є місцеві туристи?
Маємо досвід відпочинку в минулому році у Санрайз Маккаді, де нажаль місцеві показали себе не з кращої сторони(
Дякую

12:10 14.07.17

Наконец то живой отзыв . А не спам от анимторов .
У меня пару вопросов ...
Предлагают ли экскурсии местные тур агентства , а не гиды ?
И есть ли ,поблизости ,супермаркет , или полноценный продуктовый магазин?

Дякую за відповіді. )))

21:30 26.07.17

Ні, місцеві були виключно обслуговуючим персоналом, мабуть бо Марсалам молодий курорт орієнтований на європейця, я саме про євросоюз, тому він не популярний у єгиптян(але може я помиляюсь)

21:38 26.07.17

ООО да, місцевих купа, пропонують ті самі тури що й гід +з ними можна врізати ціну,а щодо супермаркету, то його поруч немає, є кафе,ресторани,сувенірні іт.д. а самі готельні комплекси знаходяться в порту, житлових будинків і місцевих там немає, як наслідок немає і супермаркету чи магазину, а містечко знаходиться за декілька км,тому продукти доставляють в готелі машинами

22:54 26.07.17

Ігор, дякую за розгорнуту відповідь)
А скажіть ще таке: вай-фай ловить в усіх номерах? Добре? Ну щоб і в соцмережі посидіти і у вайбері....
Чи всеж краще підстрахуватись та купити в аеропорту картку?

19:39 31.08.17

вайфай найкращий на рецепшині і на пляжі,а в номері так собі але для соц мереж більш ніж достатньо

Все отзывы Igor (1)