Регистрация: 11.07.17

Отзыв об отеле Asteria Eros Didim (отель был переименован 01.01.21)
июне 2017
01.06.17 - 30.06.17

Класний відпочинок!

Нещодавно повернулись з відпочинку. Відпочивали сім"ями з двома дітьми по 16 років.Погоджуюся з думкою, що з яким настроєм їдеш, такий і буде відпочинок.

Відпочиваєм останні 10 років за кордоном в різних країнах, тому який має бути сервіс - в курсі.

Готель розташований в невеличкому селищі і є єдиним.Тому магазинів з речами та сувенірних лавок там немає.

Тепер про готель.

Поселення було жахливе, двічі міняли номер, тому коли побачили що всі номери такі - заспокоїлись. Постіль була не свіжа, звернулись на рецепцію - поміняли. Не хватало простинь накритись: звернулись - принесли. Дійсно, номера практично не прибираються, нічого не доставляють з миючих засобів. Та скоріше це відсутність або недостача персоналу. Справді візочки з усіма наборами стояли поруч, то все що потрібно ми брали самі. І навіть коли побачили працівника - він сам привів нас до візочка і давав все що потрібно. Ніхто не шкодував тих шампунів і рушників .В нас в номері було більше рушників ніж людей і нікому до цього не було діла. Культу рушників в номері чи на пляжі немає. А оскільки ми їхали не проводити час в номері, нам на це було одинаково.

Вигляд моря, пейзаж гір, закат сонця - просто відпочивали і насолоджувались очі!

Здивував басейн з морською водою, зовсім не було чути хлорки.

Море класне, тепле 26-28градусів, не завжди охолоджувало. Пірсу як на картинках - немає, він зруйнувався. Вхід в море - галька, але справа біля буйків , можна зайти пісочком.Хвиль практично не було, дуже спокійне і дуже солене море. Лежаків вистачало усім. Правда під кінець відпочинку, наїхали різні люди і розкидали свої речі займаючи лежаки і не приходили, але це тип "радянської людини" Добре що таких було не багато. До-речі в готелі працівники не говорять російською, тому у вас буде шанс попрактикувати свою англійську.

Їжа нас здивувала.Було все: м"ясо різне( навіть тушковані язики), ввечері +все на грілі, різна риба, креветки, кальмари, копчена скумбрія, різні сирі ( навіть пармезан).

Фрукти :виноград зелений і синй, полуниця, айва, абрикоси, персики, нектарини, різі цитрусові, дині, кавуни, банани.Вся їжа дуже смачна і нічого не надоїло.Хлопці їли в снек-барі: дуже смачна піца і смажена курка в медових сухарях.

Образило те, що не попали в рибний ресторан (алякарте). Він працює 2 рази на тиждень : в середу і понеділок ( мінус гіду Світлані, яка тільки брала гроші за екскурсії, а про концепцію готелю не розказала нічого, крім того якщо виникали в людей труднощі з поселенням, розводила руками. Розбирайтесь самі. Їй 0 балів за роботою).

Анімація класна! Цілий день бавлять людей різними іграми, гарно танцюють, до кінця відпочинку стали нашими друзями.Оскільки в нас були активні хлопці, брали кругом участь, то нам було дуже весело, і ми зовсім не скучали. Засмутила відсутність футбольного поля, хоча було заявлено. Та аніматори організували виїзд в місто машинами на футбольне поле 2х команд з готелю. Це було круто! Браво!!!!

Основний бар біля басейну - 24 год. Черг ні за їжею, ні в барі - я не бачила. Все робиться дуже швидко.

Відпочинок вдався!!! Було в кінці враження, ніби все це - твоя родина і було шкода від"їзжати. Готель рекомендую - їхати за позитивними враженнями і класними емоціями.

Харчування і анімація витягуть готель, незважаючи на мінуси в прибиранні!

Хлопці - ви молодці (особливо футболісти)!!!!!

анімація анімація їжа вигляд анімація. їжа. вигляд
прибирання
Добавлено 11.07.17 01:26 (3 351 символов в тексте)
Все отзывы Анна (1)