Регистрация: 11.07.17
июне 2017
01.06.17 - 30.06.17

3.3

Гарне море

Відпочивали 2 дорослих 2 дітей. Це ми перший раз поїхали у Турцію, всі казали що там сервіс, всі посміхаються, всі щасливі, і все на вищому рівні, але на жаль я цего непобачила. Виліт перенесли, з 11:20 на 18:00, і ми прибули в готель в 23:00, засилили нас зразу в новий корпус, але він уже потребує ремонту, особливо у ванні.... Прибирання в номері дуже слабеньке, ми поки недали 1 дол і непопросили нам поміняти білизну, вона б небула поміняна до кінця відпочинку. А наш гід Леонім рідкісних хам, зверхня нагла людина, як що ти в нього небереш екскурсію, то він на тебе,зверхньо дивиться, навіть може і образити, і тому ми принципово нічого нехотіли в нього брати, а базарчиках можна на багато дешевше купити. Хорошого: Анімація класна, вони дуже старались, так що з ними ніколи небуло скучно, вони працюють цілий день, і все щось вигадують нове,мої діти не скучали, там дуже класна zumba.... Море просто супер,воно недалеко можна пройтись пішки, але туди возять кожних 6-7 хв, і то класно, бо там кондиціонер, а іти дуже жарко.Коло пляжу є бар, де можна попити і води і пива, а потім і пообідати в 12:00, якщо нехочеш іти в готель. Перші дні коли ми приїхали ,харчування було класне, фруктів давали багато і пізних, кавуни, персики, сливки, грушки, апельсини, кураги, інжиру, сирів було багато видів, хоча не всі смачні,випічка це моя слабість, очі розбігались, навіть немож було всього попробували, торти такі шикарні різні, і так красиво оформлено, що немож було відвести очей, опшем всього було багато, і постійно все доносили, але пройшло буквально 5-6 днів, і все харчування погіршилось,сирів буквально 2-3 вида, з фруктів самі яблука і кавун, з випічки навіть небуло що вибрати, а з мяса курка жарена, варена, печена. Черги ужасні, і нескінченні, і вони перестали докладати їду , ми все думали з чим це все повязано такі переміни, і дійшли висновку, (що вони догоджають лиш туристам з Німеччини ну і ще Полякам)А так як вони вже відпочили і виїхали з готелю, то догоджати вже нікому нетреба, істи давати теж нетреба, їм і того вистачить. Зі слолів офіціанти вже навіть і неприбирали, з ранку купа вільних столиків щоб поснідати, але вони всі неприбрані і брудні, тому нема де сісти, посуди багато брудної і побитої причому це офіціанти їх бють.Як би ми непобачили в перші дні їхнього кращої кухні, то ми були б розчаровані, дуже багато гостей незадоволені, хоча ніхто неходив голодний , ну скільки людина може зїсти , повірте вистачає, але ти платив за рівень 5* готелю.

анімація море пляж
відношення сервіс харчування
Добавлено 11.07.17 15:24 (2 802 символов в тексте)

19:01 11.07.17

Хорошо что я украинску мову позицию,так как предки с Украины.Но другие могут не понять.Насчет питания - в чем то согласен,но если не придираться,то нормально.Что на 5* не тянет,тоже согласен,максимум 4+.А вот насчёт поведения,как раз братья с Украины как раз и ведут себя в отеле "по колхозному".И лезут в столовой без очереди,и орут на своём языке в отеле....как будто они одни....в чистом поле.(извините,что заметил,то заметил)

19:02 11.07.17

Хорошо что я украинску мову понимаю,так как предки с Украины.Но другие могут не понять.Насчет питания - в чем то согласен,но если не придираться,то нормально.Что на 5* не тянет,тоже согласен,максимум 4+.А вот насчёт поведения,как раз братья с Украины как раз и ведут себя в отеле "по колхозному".И лезут в столовой без очереди,и орут на своём языке в отеле....как будто они одни....в чистом поле.(извините,что заметил,то заметил)

14:05 13.07.17

Ви на цілий готель більше нікого і нічого не замітили,-лиш Українців?????(подивіться ширше) там про багатьох і з інших країн є що сказати....... але кожен відповідає за себе і за свої поступки, і через це непотрібно думати і робити висновки що всі одинаково , через поступки однієї людини.

15:07 13.07.17

Дивно що ви написали що очиридів за їдою в ресторані нема, коли ми були то там стояло мінімум 20 чоловік, а вечеря то взагалі був шок.

09:31 14.07.17

Вот с Виктором полностью согласна, тоже заметила...

Все отзывы Ольга (1)