Регистрация: 03.07.16
Отзыв об отеле Lara Family Club (отель был переименован 01.01.23)
июле 2017
01.07.17 - 25.07.17

Хороший готель

В Туреччині ми вже третій раз. Відпочивали удвох з чоловіком. Завжди вибирали 5*, а цього року вибрали четвірку - Лару Фемелі Клаб і не прогадали!!!! Море, пляж, басейн - супер. Харчування хороше. Кожного дня 2 рази в день була риба і м"ясо гриль, черг не було, лише ввечері треба було постояти за картоплею пюре і фрі. Смачні супи, багато спілих фруктів: кавуни, дині, абрикоси, персики, нектарини, виноград, яблука, сливи були кожного дня і всім хватало. Номер маленький, але новий, меблі нові, телевізор плазма, душова кабіна, халати, тапки, і.т.д. Лише прибирання храмало. Протирали підлогу кожного дня але тільки доріжки від дверей і попри ліжко. Через день забували покласти то малий, то великий рушник. А ще я користувалась халатом з першого дня, а чоловік ні, і його чистий халат на 3-й день прибиральниця чомусь вирішила забрати і до 10 дня назад не поставила. Відвідали 2 ресторани алякарт, азіатський і рибний, сподобались. Анімація так собі, ми ходили лише 3 рази. Кожного дня з 16 по 18 год. можна було їсти морозиво в необмеженій кількості, всім вистачало. Також з 10 до 12 год. на пляжі можна було з"їсти піццу та гезлєме (дуже смачно), біля останнього завжди черга. Море чисте, вхід в нього пологий. На пірсі є бар. Щодо алкоголю то він не дуже, лише турецький. Тортики були, але я надавала перевагу фруктам. Офіціанти ввічливі, лише російську розуміють погано, добре знати англійську. В ресторані чисті скатертини, офіціанти охайні. Не сподобалась дорога до моря, треба переходити через дорогу і на зелений сфітлофор не всі водії зупиняються, треба бути пильними, почекати поки пропустять. До пляжу їздить автобус, ним їхати теж 10 хв., бо багато обЇїзджає + світлофори. До готелю від аеропорту їхали 20 хв., назад їхали 15 хв., бо нас забрали останніми. І ще про інтернет, він є всюди, вистачало навіть інколи поговорити по вайберу.

Mari4kaf оценил сервисы

багато страв з риби і м"яса великий вибір фруктів чисті басейни і прекрасний пляж свіжий ремонт в номері та нові меблі
анімація далеко від готелю прибирання номера маленька територія 10 хв. йти до моря
Добавлено 25.07.17 16:29 (1 850 символов в тексте)
Все отзывы Mari4kaf (1)