Регистрация: 05.08.17
Отзыв об отеле Alara Park (отель был переименован 01.12.19)
июле 2017
01.07.17 - 31.07.17

2.3

Претензия - не влияет на рейтинг

Зіпсований відпочинок

Так як ціни на Турцію піднялись в порівнянні з 2016 р вирішили взяти бюджетну 5*,про що дуже шкодую ((Це 3* не більше!!! Ладно номер старий і пляж не дуже але щоб нічого було їсти ще такого не бачила(((Дочці 3р незнала чим її годувати, вранці типу молочна каша яку поливають холодним молоком з пакету і всі 9 днів одна і теж рисова... Смажені яйця, булочки і типу йогурту чи кефіру, на обід два супи один нудотний інший томатна паста з водою, з мясного бувала лиш курка і то не часто, на вулиці було смажили печінку, рибу але за нею черга просто жесть від ресепшину!!! Чоловік стояв ввечері за рибою 40 хв(((З солодкого желейні і манні пляцки, жодного разу не на обід і на вечерю за 9 днів не було торта ніякого, я хоч і не фанат мала просила. В басейні ні разу не була єдине що скажу дитячий басейн маленький там льодяна вода постійно! Тепер море... вообщем я в шоці від їхнього пляжу тонка полоска на металевому каркасі оце весь пляж (((лежак зайняти надзвичайно тяжко вранці, море брудне, плавало усе і бички і лейкопластир, кульки.. Номер найменше мене хвилює але все ж меблі дуже старі з матрацу визирають пружини, прибирати не хочуть абсолютно!!! 1 дол лишали постійно просто викидають сміття і поправляють постіль, один раз лиш було норм.За час нашого перебування ломался ліфт і кондиціонер нам міняли номер. І ще одне готель забитий росіянами!!! І про крадіжки все правда це все було, дякую Богу не з нами.

приємні офіціанти велика територія аніматор руслан
їжа пляж
Добавлено 05.08.17 00:53 (1 415 символов в тексте)
Все отзывы Наталия (1)