Регистрация: 13.06.16
августе 2017
06.08.17 - 14.08.17

Хороший готель та відпочинок

Все сподобалось, не зважаючи, що до пляжу йти 7-10 хв, автобусом проїхали за весь час 1-2 рази ходили пішки. Щира вдячність гіду Юсуфу. Бармену Намаму з Анталії. Харчування хороше, завжди все свіже. В номері прибирали щодня. Цікаво замітити, що на другий день додали ще одне покривало (в номері спали я з сином 13 років) напевне стало шкода, що не хватає . Щира вдячність прибиральницям за взаєморозуміння. На свою ціну хороший готель для сімейного відпочинку з дітьми. Анімація для дітей і дорослих постійно. Мова німецька, турецька російською практично ніхто не володіє. Наші священні гасла Слава Україні, та інші також знають, Для дітей водяні гірки, волейбол, футбол, спортивні тренажери, тир, теніс, настільний великий. На рецепшені є нарди.Хамам безплатна, але є 2 програми за 30Є(1год) і 60є(2год). Ми їздили в міську за 20 дол (1,5 год) насолоди (не ведіться на додатковий мед масаж). Найшов навіть красивих павлінів в клітці. Вцілому відпочинком задоволені, враховуючи, що в Туреччині були 1 раз до цього п"ять років відпочивали в Болгарії.

кінна жандармерія на пляжі

коплімент від готелю до дня народження

коплімент від готелю до дня одруження

Готовимося до турецької ночі

блок в якому ми жили

павліни

Кому цікаво розцінки таксі

Маршрутки

всі
не замітили
Добавлено 19.08.17 15:46 (1 051 символов в тексте)
Все отзывы Владимир (1)