Регистрация: 21.08.17
Отзыв об отеле Sunmerry (отель был переименован 01.10.17)
августе 2017
01.08.17 - 21.08.17

3.7

Відпочивади з чоловіком 14 серпня 2017 вперше...

Відпочивади з чоловіком 14 серпня 2017 вперше в Туреччині.Місцерозташування готеля дуже гарне, гори та плантація мандаринів, море через дорогу,йти 5хвилин.Море чисте, тепле,пляж не великий,але шизлонгів завжди вистачало,мінус у готелі не має пляжних полотенець,тому необхідно іх брати з собою,або купити на місці, необхідно купити спеціальне взуття для купання обовязково,а то ми в перший день поранили собі ноги так як дно моря встелено великим камінням,яке ранить ноги.Дуже хороший хамам в готелі,рекомендую але краще сходити в перші дні приізду,засмага буде краще лягати

.На територіі готелю є три басейни,але ми в них не купалися.Номер в готелі нам дістався в корпусі 2, в нлмері було ліжко,шкаф купе,лед-телевізох,холодильник,стіл з дзеркалом,тумбочка,кондиціонер та стілець пластмасовий,душова кабіна,туалет,умивальник, фен,був балкон з видом на сусідній корпус готеля,на балконі 2стільця.Сам номер на перший погляд не поганий,не зважаючи на те,що прибирання було кожен день в номері було погано прибрано,полотенця поміняли тільки тоді коли ми кинули іх на підлогу,а в передостанній день іх залишили лише 2.За пластиковою обшивкою проживала миш.Бар -пиво-в перші дні було як розбавлене,а потім було нічого,вино,джин,горілка,фанта ,спрайт,кола, соки як дешева солодка вода на ароматизаторах,кава з кавового апарата не погана,чай теж нічого.щодо іжі ,то ми ніколи не були голодні,мясо було куряче,була риба-дуже сподобався тунець,дуже розчарували десерти-молочне желе з різними смаками і пудинг з манки, я не можу назвати це всесвітньовідомими турецькими содощощами.З фруктів були кавун,сливи,яблука, апельсини -трохи підгнивші.Дуже смачні страви були на грилі.Інтернету як такого можна сказати що і не було, а як і був то дуже повільний.На барі погано мили посуд.Загалом цей готель не тягне на 4 зірки.

Логотип отеля

На фоні готелю

Вид з балкона

Номер

море через дорогу хамам іжа на грилі місцезнаходження хороший персонал
прибирання брудний посуд на барі інтернет майже не працює миш за обшивкою
Добавлено 21.08.17 16:26 (1 813 символов в тексте)

11:32 24.08.17

А бассейна то четыре!:))Никто не обращает внимания почему-то на лужицу прямо у бара слева.

15:48 28.08.17

я думала в ней тапки моют перед входом в бар :о))))))

23:43 28.08.17

ну это похоже на детский бассейн.но расположение более чем странное:))

12:21 30.08.17

))))))

12:23 30.08.17

полностью согласен с Яной все так и было!!

13:39 30.08.17

Печально что я не всё понял из слов Яны.Хотя лето в детстве не раз проводил в селе Бояро Лежачи (Украина) у своих родственников, кроме нашего мата ничего не выучил:(

Все отзывы Янаd (1)