Регистрация: 23.08.17
Отдыхал C маленькими детьми в
августе 2017
01.08.17 - 23.08.17

Бюджетний відпочинок

Буду писати суто про перебування в готелі. Відпочивала з чоловіком та дитиною 1,8. Прибули о 1 годині ночі, і нас погодували, опісля заселили в номер, стандарт. Велика площа кімнати, балкон, кондиціонер, двоспальне ліжко, диван, міні-бар з водичкою, телевізор, постіль, рушники. Оформлення у бірюзових тонах. Чисто, акуратно. Прибирали кожен день без часових, правда в 1 день треба було їм сказати про прибирання. Рушники і постіль також міняли щодня, і давали воду по 0,5 л на особу. Ванна кімната: умивальник, велике дзеркало, унітаз, біле і душова. Душова без шторки, і вода,зазвичай, літня, що не дуже зручно.

Харчування: великий плюс є окрема зала для батьків з дітьми, оснащена дитячими столиками, столами для батьків, великою плазмою. Також в цьому залі було і дитяче меню. Якщо діти не перебірливі, то вибір є. Для дорослих харчування кожного дня представлене одне і теж саме: відварений рис, макарони, макарони з фаршем, тушкована овочі, печена картопля, два супа, куряче м'ясо, печінка або риба, салати. Дуже мені сподобалась їхня випічка, особливо круасани. Із фруктів були банани, апельсини, іноді виноград, кавун, диня. На сніданок ще були сухі сніданки, йогурти, молоко. За 10 днів два дні давали крабів. Один раз ходили в італійський ресторан, ну італійським це назвати було важко ( отже, за 10 днів вже хотілось чогось нового і домашнього.

Море чисте, гарна лагуна, з дитиною просто супер хлюпатись у водичці. Чоловік ходив на край пірсу, щоб пониряти.Лежаків достатньо, рушники видають біля пляжу.

Територія готелю дуже велика, але доглянута і озеленена. Є невеличка площа з магазинами, маленький амфітеатр (ходили на дитячу дискотеку), є дитячий майданчик і дитяча ігрова кімната, три басейни. Плюс готелю аквапарк, є і дитячий і дорослий, працю до обіду і після. Бари по всій території, тому з питтям проблем не було.

Мінуси: в 18 годині вже не можна було купатись ні в басейні, ні в морі.

Вайбер файно безкоштовний, але дуже і дуже повільний.

В Єгипті дуже швидко темніє, тому вечори скучні і довгі.

Anna оценил сервисы

дитяче меню чиста зелена територія море
харчування холодна вода в душі скучні вечори
Добавлено 23.08.17 16:23 (2 028 символов в тексте)

18:13 26.08.17

Уважаемая Анна!
Благодарим за полезный отзыв!
Очень рады, что Вам у нас понравилось и, конечно же, мы обратили внимание на указанные минусы. Будьте уверены, что мы сделаем всё возможное, чтобы улучшить наш сервис.
Ещё раз спасибо за Ваши комментарии. Надеемся, что Вы приедете снова.
С наилучшими пожеланиями.
Команда Mirage Bay Resort & Aquapark

Все отзывы Anna Stetska (1)